• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » طائب: هاشمی زیر بار ریاست جمهوری خرد می‌شود
  کد خبر : 1818064

  طائب: هاشمی زیر بار ریاست جمهوری خرد می‌شود

  مسئول قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه در این دوره دشمن کانون خود را به خارج از کشور منتقل کرده است عنوان داشت: دشمنان دستورات خود را به داخل کشور ارسال می‌کنند و برخی افراد هم پازل دشمن را تکمیل می‌کنند اما خود به آن واقف نیستند؛ می‌گویند فلان شخص برای خیرخواهی آمده است و زمینه سازی برای این مسئله هم توسط دشمن به وسیله تبلیغ وجود بحران در کشور فراهم شده بود. می‌گویند تا تاییدیه رهبری را نگیریم وارد نمی‌شویم، آیا شما نمی‌دانید نظر رهبری چیست؟ امروز که چهار سال بزرگ‌تر شده‌اید برای چه آمده‌اید؟ اگر با استخاره در روز آخر آمده‌اید چرا تیم حفاظت روز قبل برای بازدید از محل ثبت نام آمده بود؟ سن و سال برخی کاندیداها به ریاست جمهوری نمی‌خورد زیرا ریاست دولت بسیار سخت است و با این سن و سال انسان را خرد می‌کند.

  طائب: هاشمی زیر بار ریاست جمهوری خرد می‌شود Reviewed by Farnaz on May 16Rating:

  مسئول قرارگاه فرهنگی عمار گفت: می‌گویند تا تاییدیه رهبری را نگیریم وارد نمی‌شویم، آیا شما نمی‌دانید نظر رهبری چیست؟ اگر با استخاره در روز آخر آمده‌اید چرا تیم حفاظت روز قبل برای بازدید از محل ثبت نام آمده بود؟

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، حجت‌الاسلام مهدی طائب در نشست نبرد حماسی در پیچ تاریخی که عصر امروز در سالن همایش‌های مدرسه علمیه معصومیه(ع) برگزار شد با بیان اینکه تا زمانی که مسلمانان دست از هویت دینی خود برندارند در مقابل دشمنان شکست نخواهند خورد اظهار کرد: پیچ تاریخی که در کلام رهبر معظم انقلاب به آن اشاره شده نقطه‌ای است که برای همگان مجهول بوده و مورد نزاع واقع می‌شود.

  وی افزود: شیعیان به دنبال شکستن نظام سلطه و تحقق نظام مهدوی(عج) هستند؛ در این میان دشمنان به دنبال مانع‌گذاری مسیر هستند و سرانجام به نقطه‌ای می‌رسیم که رهبری احساس می‌کند به پیچ تاریخی این راه در حال نزدیک شدن هستیم و به یقین عبور از این مرحله دارای اقتضائاتی است؛ راه به جایی رسیده که ایشان برای ادامه مسیر حماسه سازی را مورد توجه قرار داده‌اند.

  مسئول قرارگاه فرهنگی عمار حماسه را به کارگیری استعدادها خارج از قواعد تعریف شده بشری دانست و خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب امسال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را در راستای تحقق عبور از پیچ تاریخی مطالبه کرده‌اند.

  وی ادامه داد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شمشیری است که می‌تواند بندهای قوی وابستگی ملت‌ها به استکبار را قطع کند و هرچه این مشارکت بیشتر باشد شمشیر قوی‌تری خواهد بود به طوری که می‌تواند مصر را از زیر سلطه آمریکا خارج کند.

  طائب با بیان اینکه هرچه حضور مردم ایران در انتخابات 24 خرداد بیشتر باشد ضربه محکم‌تری به استکبار خواهد زد گفت: برای این منظور نیازمند حضور تبلیغی و فرهنگی صبورانه هستیم.

  مسئول قرارگاه فرهنگی عمار خاطرنشان کرد: چنانچه از پیچ تاریخی عبور کنیم بار دنیا بر دوش ملت ایران خواهد بود؛ امروز جمهوری اسلامی مسئول امور دنیا نیست اما اگر نظام سلطه را بشکنیم کمبودهای جهان را باید پاسخ دهیم همان طور که امروز کشورهایی که بیداری اسلامی در آنها رخ داده انقلاب اسلامی را الگویی برای خود تعریف کرده‌اند و انتظار دارند ایران راهکارهای عملی برای مشکلاتشان ارائه دهد.

  وی ابراز کرد: رهبری بر حماسه اقتصادی تاکید کرده‌اند؛ اینکه برخی می‌گویند اگر رئیس جمهور شوند ارزانی می‌آورند و اوضاع را سامان می‌بخشند گویا نمی‌دانند در دنیا چه خبر است یا اینکه دروغ می‌گویند، وقتی سخن از حماسه به میان می‌آید باید دانست که چه شرایطی حاکم است.

  طائب با بیان اینکه دنیای غرب و آمریکا خود دچار مشکلات اقتصادی فراوانی هستند گفت: رباخواری در مرحله نخست موجب سرعت در رشد می‌شود اما آتشی ناگهانی همه چیز را می‌سوزاند؛ اقتصاد آمریکا از ریشه بر مبنای ربا بنا شده و اکنون در حال سوختن است بنابراین نمی‌توان با مذاکره با غرب مشکلات داخل کشور را حل کرد.

  مسئول قرارگاه فرهنگی عمار افزود: دشمنان و مستکبران در حال مرگ هستند و به این فکر افتاده‌اند که با تصرف ایران و بلعیدن امکانات موجود راه چاره‌ای برای خود بیابند اما نمی‌توانند از راه نظامی وارد شوند زیرا در اوج ضعف نظامی ایران یعنی در دوران جنگ تحمیلی نتوانستند راه به جایی ببرند بنابراین امروز متوجه شده‌اند که گزینه نظامی فایده‌ای ندارد.

  وی با بیان اینکه نیروی تهاجمی آمریکا از سه جنگ همزمان پیش از حمله به افغانستان به یک جنگ در حال حاضر رسیده است عنوان داشت: اگر آمریکا بخواهد جنگ دیگری را شروع کند باید از افغانستان خارج شود به طوری که حتی در جنگ غزه برای دفاع از اسرائیل وارد عمل نشد و بهانه مشکلات مالی را مطرح کرد بنابراین آمریکا نمی‌تواند ایران را تصرف کند مگر اینکه ملت ایران خود این لقمه آماده را تقدیم غرب کند.

  طائب با اشاره به تلاش دشمنان در آستانه هر انتخابات برای به قدرت رساندن کسانی که ایران را تقدیم آمریکا کنند گفت: باید به برخی افراد که برای رفاه خواهان رابطه با آمریکا هستند بگوییم مگر پیش از انقلاب با غرب ارتباط نداشتیم که وابستگی‌ها ایران را به خاک سیاه نشانده بود؟

  مسئول قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه در این دوره دشمن کانون خود را به خارج از کشور منتقل کرده است عنوان داشت: دشمنان دستورات خود را به داخل کشور ارسال می‌کنند و برخی افراد هم پازل دشمن را تکمیل می‌کنند اما خود به آن واقف نیستند؛ می‌گویند فلان شخص برای خیرخواهی آمده است و زمینه سازی برای این مسئله هم توسط دشمن به وسیله تبلیغ وجود بحران در کشور فراهم شده بود.

  وی ادامه داد: می‌گویند تا تاییدیه رهبری را نگیریم وارد نمی‌شویم، آیا شما نمی‌دانید نظر رهبری چیست؟ امروز که چهار سال بزرگ‌تر شده‌اید برای چه آمده‌اید؟ اگر با استخاره در روز آخر آمده‌اید چرا تیم حفاظت روز قبل برای بازدید از محل ثبت نام آمده بود؟

  طائب با بیان اینکه این مسئله پیام‌های مثبت و منفی به همراه دارد ابراز کرد: پیام مثبت این است که کف‌گیر آنها به ته دیگ خورده است اما اصولگرایان دارای تعدد کاندیدا بوده و هر یک از آنها از روسای جمهور دیگر کشورها هم یک سر و گردن بالاتر هستند.

  مسئول قرارگاه فرهنگی عمار افزود: سن و سال برخی کاندیداها به ریاست جمهوری نمی‌خورد زیرا ریاست دولت بسیار سخت است و با این سن و سال انسان را خرد می‌کند.

  وی تصریح کرد: اگر فشارهای خارجی نبود به نظر من محال بود که این شخص کاندیدا شود؛ امروز دیده می‌شود فلان شخص که خود دارای سن و سالی است رئیس ستاد‌ هاشمی شده است، نکته منفی هم این است که با آن شرایطی که او را برای ثبت نام آوردند حال به مدیریت او می‌پردازند؛ رهبری فرموده‌اند رئیس جمهوری باید بر سر کار بیاید که کشور را با همین سرعت به پیش ببرد و معلوم می‌شود ایشان سرعت پیشرفت را قبول دارند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.