• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » علمی و فضایی » انسان های اولیه صدای دنیا را متفاوت می شنیدند
  کد خبر : 1817960

  انسان های اولیه صدای دنیا را متفاوت می شنیدند

  انسان های اولیه صدای دنیا را متفاوت می شنیدندReviewed by Farnaz on May 15Rating: براساس یافته های جدید محققان که با بررسی فسیل استخوانهای نادر گوش میانی اعلام شده، صدای جهان به گوش انسان تباران اولیه با گوش انسانهای امروز بسیار متفاوت است. رالف کوام از دانشگاه بینگهامتون در نیویورک و همکارانش با کشف استخوانهای…

  انسان های اولیه صدای دنیا را متفاوت می شنیدندReviewed by Farnaz on May 15Rating:

  IMG13141229براساس یافته های جدید محققان که با بررسی فسیل استخوانهای نادر گوش میانی اعلام شده، صدای جهان به گوش انسان تباران اولیه با گوش انسانهای امروز بسیار متفاوت است. رالف کوام از دانشگاه بینگهامتون در نیویورک و همکارانش با کشف استخوانهای نادر گوش میانی دو انسان تبار منقرض شده از آفریقای جنوبی که آنها را Australopithecus africanus و Paranthropus robustus می نامند، به عدم توانایی آنها در شنیدن صداهای مدرن پی بردند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، ترکیب ویژگیهای شبه انسانی در این استخوانها نشان می داد که برخی از Australopithecu ها فاقد حساسیت نسبت به فرکانسهای دامنه متوسط بودند که امروز ما از آن برای گفتار استفاده می کنیم. براساس اظهارات کوام، انسان شناسان به طور کلی روی این مسئله توافق دارند که این انسان تبارهای اولیه صاحب زبان کلامی نبودند و تحقیقات جدید نیز از این ادعا پشتیبانی می کند.

  گروه تحقیقاتی وی با استفاده از ابزارهای سی تی اسکن روی این فسیلها و بازسازی سه بعدی گوش انسان تبارهای اولیه تلاش می کنند که به طور دقیق مشخص کنند که دنیا به گوش دودمان دور انسان چگونه بوده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.