• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ولایتی: تورم و بیکاری را در 100 روز مهار می‌کنم
  کد خبر : 1817713

  ولایتی: تورم و بیکاری را در 100 روز مهار می‌کنم

  کاندیدای ریاست جمهوری با تاکید بر این امر که شعار انتخاباتی من عبارت “متمم” است، گفت: متمم حرف اول چهار اصل دولت آینده است. میم اول در شعار من کلمه متدین است که به این معنی است که همه اعضای کابینه‌ام باید متدین و خداترس باشند.

  ولایتی: تورم و بیکاری را در 100 روز مهار می‌کنم Reviewed by Farnaz on May 15Rating:

  نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: با برنامه‌ای که تنظیم کرده‌ام می توان تورم، گرانی و بیکاری کشور را در مدت 100 روز مهار کرد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، علی اکبر ولایتی سه شنبه شب در جمع مردم شهر  اهواز در مسجد ارشاد اظهار کرد: مقام معظم رهبری در روز اول فروردین امسال سخنرانی راهگشایی در خصوص سال حماسه سیاسی و اقتصادی بیان فرمودند. حماسه سیاسی و اقتصادی در حقیقت، حکایت از یک فعالیت فوق‌العاده و خارج از موارد عادی برای دستیابی به هدف متعالی، روحی و سرشار از عاطفه است.

  ولایتی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات فرمودند که  انتخابات یک مصرع از حماسه سیاسی است، تصریح کرد: هر چه که به انتخابات نزدیک تر می‌شویم سخنان ایشان راهگشاتر و پربارتر می‌شود و ما منتظر این هستیم تا با سخنرانی جدید ایشان تکلیف خود را برای ادامه راه بدانیم.

  این نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر اوضاع داخلی کشور به گونه‌ای است که هر چه به زمان انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم حساسیت ها در این خصوص بالاتر می‌رود و مسئولیت ما هم در این زمینه بیشتر می‌شود.

  ولایتی عنوان کرد: در حرکت سیاسی پیش‌رو، اخلاق مداری و رعایت حیثیت دیگران در مبارزات انتخاباتی از برنامه‌های مهم من است. ضمن اینکه اگر صلاحیت من در شورای نگهبان تائید شود و در عرصه رقابت‌های انتخابات، یکی از نامزدهای دیگر سخنی علیه من بگوید من جواب آن را نخواهم داد و اگر سخنی بگویم سازنده است نه تخریبی.

  این عضو ائتلاف پیشرفت با اشاره به این موضوع که برای ساختن کشور باید پرچم اصولگرایی را بگسترانیم، بیان کرد: هر کس که نظام مقدس اسلامی، قانون اساسی کشور و مقام معظم رهبری را قبول داشته باشد یک اصولگراست ولو اینکه زیر هر پرچم دیگری باشد.

  کاندیدای ریاست جمهوری با تاکید بر این امر که شعار انتخاباتی من عبارت “متمم” است، گفت: متمم حرف اول چهار اصل دولت آینده است. میم اول در شعار من کلمه متدین است که به این معنی است که همه اعضای کابینه‌ام باید متدین و خداترس باشند.

  ولایتی ادامه داد: حرف ت در کلمه متمم به معنای تجربه است. به عنوان مثال اگر فردی بخواهد در صنعت فعالیت داشته باشد باید در ابتدا صنعت را بشناسد و همه افراد باید در حوزه و تخصص خود فعالیت داشته باشند. اگر کسی بخواهد در حوزه سلامت جامعه فعالیت داشته باشد باید بتواند سلامت افراد جامعه را تامین کند.

  وی با  اشاره به این موضوع که بیمه‌های درمانی تنها 30 درصد از هزینه‌های بیماران را پرداخت می‌کنند، گفت:طبق ماده 32 و 38 برنامه پنجم، همه افراد جامعه باید بیمه درمانی داشته باشند. همچنین بر اساس برنامه پنجم باید کار درمانی افراد جامعه به صورت رایگان باشد.

  ولایتی م دوم را شامل معتدل بودن افراد عنوان کرد و گفت: مردم ما از افراط و تفریط بیزار هستند و همچنین باید بین قوای سه گانه همکاری باشد و به وجود آمدن تضاد بین این سه قوا فقط به ضرر مردم است.

  وی با بیان اینکه، میزان تورم از اردیبهشت سال 91تا 92در جامعه 40 درصد بوده است، عنوان کرد: با وجود افزایش 40درصدی تورم، حقوق افراد جامعه و کسب درآمد بازاریان افزایشی مناسبی نداشته است و این به منزله این است که مردم فقیرتر شده اند.

  ولایتی تصریح کرد: اگر افراد نیرویی را که صرف دعوا می کنند را در را مبارزه با بیکاری جوانان، گرانی موجود در جامعه، تورم، آب خوزستان و مشکلات دیگری بکنند مشکلات ما حل می شود و همه اینها تنها در سایه اعتدال به وجود می آید.

  کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، میم بعدی را مشورت‌پذیری دولت عنوان کرد و افزود: همه چیز را همگان می‌دانند ولی باید برای تکمیل و نهایی کردن آن به صورت اصولی مشورت با افراد خبره در این حوزه را در دستور کار قرار دهند.

  وی همچنین تاکید کرد: یک برنامه 100 روزه برای کنترل تورم، گرانی و بیکاری در کشور دارم که زمانی که تبلیغات کاندیداها شروع شود آن را عنوان می‌کنیم تا اعتماد مردم را به اقتصاد برگردانیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.