• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » نام نویسی مسكن مهر پردیس از هفته اول خرداد شروع می شود
  کد خبر : 1817712

  نام نویسی مسكن مهر پردیس از هفته اول خرداد شروع می شود

  نام نویسی مسكن مهر پردیس از هفته اول خرداد شروع می شود Reviewed by Aryan on May 15Rating: قائم مقام مدیرعامل شهر جدید پردیس با اشاره به اینكه ثبت نام جدید مسكن مهر این شهر از هفته اول خردادماه شروع می شود، گفت: ثبت نام كنندگان دوره قبل مسكن مهر پردیس تاپایان اردیبهشت فرصت دارند…

  نام نویسی مسكن مهر پردیس از هفته اول خرداد شروع می شود Reviewed by Aryan on May 15Rating:

  مسكن مهر پردیس

  قائم مقام مدیرعامل شهر جدید پردیس با اشاره به اینكه ثبت نام جدید مسكن مهر این شهر از هفته اول خردادماه شروع می شود، گفت: ثبت نام كنندگان دوره قبل مسكن مهر پردیس تاپایان اردیبهشت فرصت دارند تا آورده خود را تكمیل كنند، در غیراین صورت از لیست حذف می شوند.

  پیمان پیرفرشی با اشاره به اینكه از هفته اول خردادماه ثبت نام جدید مسكن مهر پردیس آغاز می شود، گفت: ثبت نام كنندگان دوره قبل مسكن مهر پردیس تاپایان اردیبهشت فرصت دارند تا آورده خود را تكمیل كنند در غیراینصورت از لیست حذف می شوند.

  وی افزود: كسری متقاضیان كه با حذف این گروه بوجود می آید، با ثبت نام جدید متقاضیان مسكن مهر برطرف می شود كه در هفته اول خردادماه چگونگی آن اطلاع رسانی عمومی خواهد شد.

  قائم مقام مدیرعامل شهر جدید پردیس در خصوص تعیین تكلیف واگذاری واحدهای سه خوابه پردیس، اظهار داشت: در حال حاضر تعداد محدودی واحدهای سه خوابه در پردیس آماده فروش است كه براساس اولویت بندی به متقاضیان تحویل داده می شود، بنابراین آن دسته از متقاضیان كه تمایل برای خرید واحدهای سه خوابه دارند، باید منتظر باشند.

  وی تصریح كرد: در حال حاضر تعداد زیادی واحدهای دوخوابه در پردیس آماده فروش است كه پیامك آن برای متقاضیان ارسال شده است اما بخشی از آنها تمایل به خرید واحدهای سه خوابه دارند كه این واحدها هنوز تكمیل نشده است.

  پیرفرشی افزود: هر  زمان كه نوبت به این متقاضیان رسید با ارسال پیامك از طرف شركت عمران شهرجدید می توانند به پردیس برای انتخاب واحدشان مراجعه كنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.