• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تكذيبيه مرکز روابط عمومي دفتر رييس جمهور
  کد خبر : 1817563

  در پي اظهار نظري غير واقع و دروغين صورت گرفت؛

  تكذيبيه مرکز روابط عمومي دفتر رييس جمهور

  مرکز روابط عمومي دفتر رييس جمهور اظهار نظر غير واقع و کاملا دروغ مبني بر «تماس تلفني دکتر احمدي نژاد با خاتمي و هاشمي» براي تعويق انتخابات را قويا تكذيب كرد.

  تكذيبيه مرکز روابط عمومي دفتر رييس جمهورReviewed by Farnaz on May 14Rating:

  متن تكذيبيه به شرح زير است:

  بسم الله الرحمن الرحيم

  در پي اظهار نظري غير واقع و کاملا دروغ مبني بر «تماس تلفني دکتر احمدي نژاد با خاتمي و هاشمي» براي تعويق انتخابات، به اطلاع مي رساند که اين موضوع از اساس دروغ و کذب محض مي باشد.

  مرکز روابط عمومي دفتر رييس جمهور ضمن اظهار تاسف از اينگونه رفتارهاي نادرست، توصيه مي نمايد كه توسل به خبرسازي دروغين و اقدامات غير اخلاقي براي عاملان آن هيچگونه نتيجه ايي نخواهد داشت.

  اگر چه انتشاردهندگان چنين مطالبي بدنبال ايجاد نگراني در مردم براي از بين بردن زمينه هاي خلق حماسه مي باشند، ولي ملت بابصيرت، فهيم و هميشه در صحنه، بدون توجه به فضاسازيهاي كاذب، به فضل الهي با مشارکت گسترده خود در انتخابات، تمام توطئه ها و طراحي هاي را خنثي خواهند کرد.

  مرکز روابط عمومي دفتر رييس جمهور با تاکيد بر بي پايه و اساس بودن اينگونه شايعات، طرح آن در آستانه انتخابات را، مصداق بارز تشويش اذهان عمومي دانسته و پيگيري قضايي آن را تا رسيدن به نتيجه نهايي براي خود محفوظ مي داند. همچنين به مراجع ذي صلاح قضايي نيز موکدا توصيه مي شود با عوامل انتشار اينگونه شايعات و اخبار دروغين، طبق قانون برخورد كند.

  مرکز روابط عمومي دفتر رييس جمهور

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.