• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » درگیری در جلسه سخنرانی لنکرانی + تصاویر
  کد خبر : 1817521

  درگیری در جلسه سخنرانی لنکرانی + تصاویر

  درگیری در جلسه سخنرانی لنکرانی + تصاویر Reviewed by Farnaz on May 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از بی باک، در مراسم سخنرانی روز یکشنبه باقری لنکرانی در دانشگاه قم آخرین سوال از وی هم به صورت شفاهی صورت گرفت؛ دانشجوی سوال‌کننده ابتدا گفت: بررسی کارنامه جبهه پایداری بدون نگاه به کارنامه سیاسی…

  درگیری در جلسه سخنرانی لنکرانی + تصاویر Reviewed by Farnaz on May 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از بی باک، در مراسم سخنرانی روز یکشنبه باقری لنکرانی در دانشگاه قم آخرین سوال از وی هم به صورت شفاهی صورت گرفت؛ دانشجوی سوال‌کننده ابتدا گفت: بررسی کارنامه جبهه پایداری بدون نگاه به کارنامه سیاسی علامه مصباح یزدی مقدور نیست. این دانشجو اگر چه گفت ؛ من برای شخصیت علمی حضرت علامه ارزش زیادی قائل هستم اما در ادامه بصورت شیطنت آمیزی به تخریب علامه مصباح یزدی پرداخت که با اعتراض دانشجویان مواجه شد. در این هنگام دکتر باقری لنکرانی برای آرام کردن فضای مراسم گفت؛ اینجا دانشگاه است و این طرز صحبت روش صحیحی نیست زیرا قرار بود در خصوص انتخابات ریاست جمهوری صحبت کنیم و کار خوبی نیست در مورد کسانی که نه کاندیدای ریاست جمهوری هستند و از همه مهمتر اینجا حاضر نیستند حرف بزنیم. با این حال دکتر لنکرانی از دانشجویان خواست که اجازه دهند تا این دانشجو سخنان خود را ادامه دهد.

  این دانشجو علی رغم اعتراضات سایر دانشجویان، سخنان خود علیه علامه مصباح یزدی را ادامه داد و با اشاره به مصاحبه‌ای از علامه مصباح یزدی در زمینه ولایت فقیه ادامه داد: از همه دانشجویان می‌خواهم کارنامه سیاسی ایشان را مطالعه کنند؛ هر کسی که از جبهه پایداری رئیس جمهور این مملکت شود، آیت‌الله مصباح یزدی پدرخوانده دولت خواهد بود.

  پس از سخنان این دانشجو، بسیاری از دانشجویان حاضر با شعار «درود بر مطهری زمان» از علامه مصباح یزدی و جبهه پایداری انقلاب اسلامی حمایت کردند که این دانشجو هم وقتی اوضاع را بر وفق مرادش ندید، گفت: ما هم اعتقاد داریم ایشان مطهری زمان هستند و رهبر معظم انقلاب هم همین صفت را در مورد آیت‌الله مصباح یزدی به کار برده‌اند.

  1در این هنگام دکتر لنکرانی با متانت همیشگی خود از دانشجویان خواست که اجازه بدهند تا این فرد حرفش را راحت بزند لذا این دانشجو وقتی دید نتوانسته با توهین هایش لنکرانی را عصبانی کند، شیوه گفتاری خود را عوض کرد و با بیان اینکه آقای هاشمی آرمان ما نیست، با ادبیاتی سخیف گفت: زمانی که امثال آقای باقری لنکرانی دوران طفولیت را سپری می‌کردند آقای هاشمی کشور را مدیریت می‌کرد. در این هنگام فضای جلسه متشنج شد و برخی دانشجویان با حرکت به سوی جایگاه قصد درگیری و برخورد با این دانشجو را داشتند که باز هم لنکرانی به داد این دانشجوی هتاک رسید و با اظهاراتش از دانشجویان خواست که سعه صدر داشته باشند و در این میان برخی از همران لنکرانی نیز از دانشجویان خواستند که هیچ برخوردی با این دانشجو نداشته باشند.

  2 3در این میان برخی از مسئولین دانشگاه که در مراسم حاضر بودند از بداخلاقی دانشجوی سئوال کننده و اقداماتش برای متشنج کردن فضای دانشگاه حسابی دلخور شدند. اما باقری لنکرانی پس از این اتفاق شروع به صحبت کرد و بیان داشت: در جریان انتخابات مجلس شورای اسلامی گروهی به آیت‌الله مصباح یزدی مراجعه کردند و گفتند شما که رهبر جبهه پایداری هستید اعلام کنید که فهرست جداگانه در تهران داده نشود، علامه مصباح گفته بود که من رهبر جبهه پایداری نیستم و برخی سایت‌های خبری و روزنامه‌ها در آن زمان نوشتند که بین جبهه پایداری و علامه مصباح جدایی افتاده است. من آن موقع سخنگو بودم و به محضر آیت‌الله مصباح رسیدم و گفتم که سوء‌استفاده‌هایی شده است و ایشان گفت من می‌خواهم تاکید کنم که ما در کشورمان تنها یک رهبر داریم و آن هم آیت‌الله العظمی خامنه‌ای هستند. در نگاه دینی اصل بر این است که هیچ کس تسلطی بر دیگری ندارد مگر اینکه به ولایت الهی متصل باشد و ولایت فقیه هم به تعبیر امام راحل استمرار ولایت انبیاست. رأی مردم هم در نظام اسلامی تصنعی نبوده و کارآمدی از رأی مردم بر می‌خیزد و این معنای مردم‌سالاری دینی است.

  002(11)

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.