• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » زنگ خطر برای کشتی: فیلا به دنبال کاهش اوزان کشتی مردان
  کد خبر : 1817489

  زنگ خطر برای کشتی: فیلا به دنبال کاهش اوزان کشتی مردان

  فیلا به دنبال گرفتن تصمیم جدیدی است که می تواند به ضرر کشتی ایران تمام شود

  زنگ خطر برای کشتی: فیلا به دنبال کاهش اوزان کشتی مردانReviewed by Farnaz on May 14Rating:

  کنگره جهانی فیلا در حالی روز 28 اردیبهشت ماه در مسکو با حضور کشورهای عضو تشکیل جلسه می دهد که به جز انتخاب رئیس جدید و جانشین مارتینتی که چندی پیش از سمت خود بر کنار شد، قرار است پیرامون پیشنهادات جدیدی از جمله کاهش اوزان کشتی مردان و افزودن آن به اوزان کشتی زنان هم برای جلب نظر مقامات کمیته بین المللی المپیک در حذف نشدن تصمیم گیری کند.

  این موضوع بیش از همه به ضرر کشورهایی چون ایران تمام خواهد شد که هم کشتی زنان ندارد و هم اینکه بخت مدالش نیز در صورت تصویب شدن و رای آوردن از سوی شرکت کنندگان به شدت کاهش پیدا می کند.

  کشتیدر شرایطی که مسئولان کشتی ایران تاکنون کمتر حساسیتی به این موضوع از خود نشان داده اند، خبر می رسد سرپرست کشتی که با تیم ملی کشتی آزاد در آمریکا بسر می برد طی تماسی با تهران خواسته است تا نمایندگان ایران رنگرز و توپچی سفر خود به این کنگره را به درخواست مارتینتی منتفی سازند تا شاید این کنگره از مشروعیت بیفتد!.

  مارتینتی به نوعی طرفدار ایران در تشکیلات فدراسیون جهانی کشتی بود و با آمدن نناد لالوویچ صرب که از حمایت روسیه و متحدینش برخوردار است، موقعیت قبلی اش ضعیف خواهد شد که یک نمونه اش هم همین چندی پیش در مسابقات کشتی قهرمانی آسیا در هند افتاد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.