• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » نگاهی به تخلف 10تیم درگیر در پرونده تبانی
  کد خبر : 1817482

  نگاهی به تخلف 10تیم درگیر در پرونده تبانی

  ده تیم از 14تیم این گروه در ماجرای تبانی دخیل بوده اند

  نگاهی به تخلف 10تیم درگیر در پرونده تبانیReviewed by Farnaz on May 14Rating:

  پرونده تبانی گروه دوم لیگ دسته اول 10 تیم را شامل می شود که در این میان فقط دو تیم شهرداری تبریز و فولاد یزد مورد تنبیه تیمی قرار گرفته اند و سایر موارد تنبیه افراد است. با هم نگاهی داریم به اتهامات افراد این تیم ها:

  پرونده تبانی

  1-شهرداری تبریز-تبانی با عوامل سایر تیم ها برای کسب نتیجه دلخواه.

  2-یاداوران شلمچه-تبانی با شهرداری تبریز در بازی دور برگشت.

  3-استقلال صنعتی خوزستان- تبانی با شهرداری تبریز به نحوی که در بازی با فولاد یزد بدون دخالت تیم یزدی، تن به باخت داده اند تا مقدمات صعود شهرداری فراهم شود.

  4-برق شیراز- تبانی با شهرداری تبریز و نرفتن به این شهر برای بازی دور برگشت که نتیجه بازی سه بر صفر به سود شهرداری اعلام شده است.

  5-پاس همدان-مجازات شروع به تبانی که البته بی ثمر بوده و افرادی که با آنها تماس برقرار شده مسئله را به اطلاع باشگاه خود رسانده اند.

  6-راهیان کرمانشاه- بازیکن این تیم با دریافت 4سکه مقابل شهرداری تبریز ف تن به تبانی داده است که البته با توجه به اعترافش و کمک در کشق حقیقت ، نام او منتشر نشده است.

  7-شهرداری بندرعباس- تبانی برخی عوامل تیم در بازی با شهرداری تبریز.

  8-سایپا شمال- مجازات شروع به تبانی که البته بی ثمر بوده و افرادی که با آنها تماس برقرار شده مسئله را به اطلاع باشگاه خود رسانده اند.

  9-شهرداری یاسوج- مجازات شروع به تبانی که البته بی ثمر بوده و افرادی که با آنها تماس برقرار شده مسئله را به اطلاع باشگاه خود رسانده اند.اقدام به تبانی علیه خود هم داشته اند.

  10-فولاد یزد-تبانی برخی افراد تیم با شهرداری تبریز. نکته جالب آنجاست که در رای به صراحت آمده که در این بازی تبانی صورت گرفته اما از فولاد یزد نام کسی برده نشده و محروم نگردیده. البته اشاره گردیده که پرونده در مورد شکایت مدیر این باشگاه (عسگر شاهی) علیه افراد مفتوح است.

  منبع: گل دات کام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.