• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » گشت ارشاد در ایام انتخابات کجا می‌رود؟
  کد خبر : 1817443

  گشت ارشاد در ایام انتخابات کجا می‌رود؟

  سردار احمدرضا رادان درباره برخی اظهارات مطرح شده پیرامون تعطیلی طرح امنیت اخلاقی که در میان شهروندان به گشت ارشاد موسوم شده، در روزهای منتهی به انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: ممکن است در زمانی ماموریت‌های ما به گونه‌ای باشد که برای انجام آن، ماموریت دیگری را تعطیل کنیم.

  گشت ارشاد در ایام انتخابات کجا می‌رود؟ Reviewed by Farnaz on May 14Rating:

  جانشین فرمانده ناجا در خصوص احتمال تعطیل‌شدن طرح امنیت اخلاقی در ایام منتهی به انتخابات ریاست‌جمهوری، توضیحاتی را ارائه کرد.

  به گزارش ایسنا، سردار احمدرضا رادان درباره برخی اظهارات مطرح شده پیرامون تعطیلی طرح امنیت اخلاقی که در میان شهروندان به گشت ارشاد موسوم شده، در روزهای منتهی به انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: ممکن است در زمانی ماموریت‌های ما به گونه‌ای باشد که برای انجام آن، ماموریت دیگری را تعطیل کنیم.

  وی با بیان اینکه طرح امنیت اخلاقی حتما ادامه خواهد داشت، افزود: اما گاهی ماموریتی پیش می‌آید که آن ماموریت نسبت به ماموریت دیگر ناجا پررنگ‌تر است، بنابراین طبیعی است که باید به این ماموریت بیشتر پرداخته شود.

  جانشین فرمانده نیروی انتظامی در خصوص تعطیل‌شدن یک ماموریت در ناجا، گفت: اینکه ماموریتی تعطیل شود؛ خوابی است که برخی از افراد از سر خوش‌خیالی دیده‌اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.