• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » با تمام قوت هاشمی رفسنجانی را به چالش خواهم کشید
  کد خبر : 1817376

  با تمام قوت هاشمی رفسنجانی را به چالش خواهم کشید

  با تمام قوت هاشمی رفسنجانی را به چالش خواهم کشیدReviewed by Farnaz on May 13Rating: داوطلب کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: دون شک تا پایان انتخابات در میدان رقابت‌ها باقی خواهم ماند و با قوت تمام آقای هاشمی و سایر کاندیداهای شاخص اصولگرا را هم به چالش خواهم کشید. اکبر اعلمی داوطلب…

  با تمام قوت هاشمی رفسنجانی را به چالش خواهم کشیدReviewed by Farnaz on May 13Rating:

  داوطلب کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: دون شک تا پایان انتخابات در میدان رقابت‌ها باقی خواهم ماند و با قوت تمام آقای هاشمی و سایر کاندیداهای شاخص اصولگرا را هم به چالش خواهم کشید.

  اکبر اعلمی داوطلب کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این سئوال که آیا با توجه به آرایش سیاسی موجود کشور برای حضور در عرصه انتخابات به نفع کسی انصراف می‌دهید، گفت: کسانی که با بنده آشنا هستند به خوبی واقفند که از دیرباز و از زمانی که به عنوان یک روزنامه‌نگار در روزنامه سلام فعالیت می‌کردم، همواره یکی از منتقدین جدی هاشمی رفسنجانی و سیاست‌های وی و دولتش بوده‌ام و زمانی که مسئولیت ریاست جمهوری را عهده‌دار بود، از بیان صریح انتقاداتم نیز دریغ نمی‌کردم.

  وی افوزد: بنابراین مادامی‌که بتوانم از حقوق اجتماعی خود یعنی حق انتخاب شدن استفاده کنم و به صورت غیرقانونی از این حق محروم نشوم، بدون شک تا پایان انتخابات در میدان رقابت‌ها باقی خواهم ماند و نه تنها به نفع کسی کنار نخواهم رفت بلکه سرسختانه و با قوت تمام، هاشمی رفسنجانی و سایر کاندیداهای شاخص اصولگرا را هم به چالش خواهم کشید و در این صورت مطمئن باشید که حرف برای گفتن بسیار است.

  نماینده سابق مجلس افزود: اما اگر این بار نیز برخلاف قانون از حقوق اجتماعی خود محروم شوم، در این صورت مساله فرق خواهد کرد و ممکن است با همه توان از کسی حمایت کنم که افکارش کم‌ و‌ بیش متفاوت با کسانی است که امثال مرا از حقوق اجتماعی خود محروم می‌کنند.

  اعلمی در پاسخ به این سئوال که رئیس ستاد انتخابات و تیم ستاد شما چه کسانی خواهند بود، اظهار داشت: نام افراد فعلا محرمانه است اما در همین حد می‌توانم به شما بگویم که همچون دوره قبلی بدون این که یک ریال هزینه کرده باشم، ستادهای مردمی بنده مرکب از افرادی که بدون کوچکترین چشم‌داشتی داوطلب همکاری هستند آماده تشکیل شدن است و فعلا بزرگترین تشکیلات و ستادم آذربایجان است و با فراهم شدن شرایط موج و گستره آن سراسر ایران را فراخواهد گرفت.

  این داوطلب کاندیداتوری در یازدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: با این وجود ستادهای انتخاباتی‌ام به طور رسمی در موعد قانونی تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری فعال می‌شوند و در آن زمان بعضی از اعضا و خصوصا نام روسای ستاد مرکزی و ستادهای فرعی انتخابات را معرفی خواهند شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.