• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » زاکانی: جریان اصولگرایی باید به سمت انتخاب بهترین نامزد رقیب هاشمی برود
  کد خبر : 1817340

  زاکانی: جریان اصولگرایی باید به سمت انتخاب بهترین نامزد رقیب هاشمی برود

  زاکانی درباره شرایط وحدت اصولگرایان گفت: نامزدها بعد از تایید شورای نگهبان در صحنه هستند و حتما باید توجه و دقت کنیم که اولویت اول جهت گیری کلان کشور در حوزه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی باشد و اگر تهدیدی برای اصولگرایی اتفاق افتاد بهتر است به سمتی برویم تا بهترین نامزد را برای رقابت با آقای هاشمی معرفی کنیم و از این منظر معتقدم حضور آقای هاشمی به انسجام اصولگراها کمک می کند.

  زاکانی: جریان اصولگرایی باید به سمت انتخاب بهترین نامزد رقیب هاشمی برود Reviewed by Farnaz on May 13Rating:

  نامزد احتمالی انتخابات در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره شرایط وحدت اصولگرایان گفت: باید توجه و دقت کنیم که اولویت اول جهت گیری کلان کشور در حوزه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی باشد و اگر تهدیدی برای اصولگرایی اتفاق افتاد بهتر است به سمتی برویم تا بهترین نامزد را برای رقابت با آقای هاشمی معرفی کنیم و از این منظر معتقدم حضور آقای هاشمی به انسجام اصولگراها کمک می کند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، علیرضا زاکانی کاندیدای احتمالی انتخابات در حاشیه نشست دانشجویی که امروز دوشنبه در دانشگاه الزهرا (س) تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه دلایل انتخاب علی مطهری به عنوان سخنگوی ستاد آیت الله هاشمی چیست گفت: من معتقدم این کار کاملا حساب شده است در واقع با حضور آقای هاشمی رسانه های خارجی بسیار ذوق زده شده اند در بخش داخلی هم همه مخالفان اصولگرایی جمع خواهند شد البته باز معتقدم ایشان نیم نگاهی به بخشی از اصولگرایان دارد و می خواهد با انتخاب علی مطهری از سبد رای اصولگرایی استفاده کند و امید خود را به این بسته تا تفرقه اصولگرایان استفاده کند.

  وی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره شرایط وحدت اصولگرایان گفت: نامزدها بعد از تایید شورای نگهبان در صحنه هستند و حتما باید توجه و دقت کنیم که اولویت اول جهت گیری کلان کشور در حوزه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی باشد و اگر تهدیدی برای اصولگرایی اتفاق افتاد بهتر است به سمتی برویم تا بهترین نامزد را برای رقابت با آقای هاشمی معرفی کنیم و از این منظر معتقدم حضور آقای هاشمی به انسجام اصولگراها کمک می کند.

  کاندیدای احتمالی انتخابات در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چه گروههایی در مقابل رد صلاحیت شورای نگهبان مقاومت می کنند گفت: گروههایی که خود را فراتر از قانون می دانند و به فکر قانون شکنی و نه رعایت قانون هستند ممکن است چنین اقدامی بکنند.

  زاکانی در پاسخ به سوالی درباره حضور جلیلی و احتمال وحدت اصولگرایی حول محور وی با توجه به حضور هاشمی و مشایی گفت: این ضرورت اصلا امری فراتر از افراد است اینجا کاری به حضور شخص خاص نیست ما معتقدیم رقبایی که مخالف جریان اصولگرایی کشور هستند با یکدیگر همگرا شدند لذا باید زمینه برای اینکه  نامزد اصولگرایی به سمت وحدت برود، هموار شود. فارغ از اینکه این نامزد واحد چه کسی باشد. باید کسی را انتخاب کنیم که از بالاترین ظرفیت برای رقابت با آقای هاشمی برخوردار باشد.

  وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در صورت پیروزی  در انتخابات آیا از کابینه فعلی و شخص جلیلی استفاده خواهید کرد گفت: با مدل شایسته گزینی وزرا، معاونین، استانداران و مدیران را انتخاب خواهیم کرد و نه با توصیه و سفارش کردن اطرافیانشان و به نظر من این روش بسیار منطقی است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.