• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اعتراض 2 نماینده به نامه اعتراض به هاشمی/ حسینیان: مگر بچه هستید که سرتان را کلاه بگذارند و امضا بگیرند
  کد خبر : 1817315

  اعتراض 2 نماینده به نامه اعتراض به هاشمی/ حسینیان: مگر بچه هستید که سرتان را کلاه بگذارند و امضا بگیرند

  اعتراض 2 نماینده به نامه اعتراض به هاشمی/ حسینیان: مگر بچه هستید که سرتان را کلاه بگذارند و امضا بگیرند Reviewed by Farnaz on May 13Rating: در پی اعتراض دو تن از نمایندگان امضا کننده نامه 150 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتقاد به هاشمی رفسنجانی، روح الله حسینیان که تنظیم متن نامه…

  اعتراض 2 نماینده به نامه اعتراض به هاشمی/ حسینیان: مگر بچه هستید که سرتان را کلاه بگذارند و امضا بگیرند Reviewed by Farnaz on May 13Rating:

  در پی اعتراض دو تن از نمایندگان امضا کننده نامه 150 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در انتقاد به هاشمی رفسنجانی، روح الله حسینیان که تنظیم متن نامه را برعهده داشته درباره روند تهیه نامه توضیح داد.

  به گزارش ایران ویج به نقل مهر در جلسه نوبت عصر روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی قسیم عثمانی نماینده بوکان در تذکری نسبت به آنچه که وی تغییر نامه امضا شده در مجلس و نحوه انعکاس آن در رسانه ها نامید، انتقاد کرد.

  وی گفت: نامه ای که هم اکنون منتظر شده است با نامه ای که من امضا کرده ام تفاوت زیادی دارد.

  وی گفت: هر کسی با رهبری زاویه بگیرد ما زاویه بزرگتری با او خواهیم گرفت. نمایندگان ابزاری در دست سایرین نیستند. بهتر است برای هر نامه ای که امضا جمع می شود یک نسخه از آن به هیات رئیسه مجلس ارائه گردد.

  جواد سعدون زاده نماینده آبادان نیز در تذکری گفت: تذکر من در انتقاد به محتوای نامه ای است که برای آقای هاشمی نوشته شده و انتقادم به ادبیات آن نامه است.

  وی افزود: البته آن نامه را امضا نکرده ام اما مصیبت بدتر از ادبیات نامه آن است که آنهایی که نامه را در اختیار رسانه ها قرار داده اند اسم بنده را جزو امضا کنندگان آورده اند این در حالی است که من می دانم درصد شجاعت ما آنقدر بالا است که اگر امضا کرده باشیم بگوییم امضا کرده ایم.

  وی گفت: این در حالی است که من آن نامه را امضا نکرده ام اما نام مرا جزو امضا کنندگان آورده اند  و از همکاران خواست تا مراعات تقوای الهی داشته باشند.

  وی گفت:  اگر کسی کاری انجام می دهد بهتر مسئولیت حقوقی و بازتاب اجتماعی آن را برعهده بگیرد. اما آنچه که در خبرگزاری ها منتشر شده این است که متن تغییر کرده است.

  روح الله حسنییان نماینده تهران در پاسخ به این تذکرات  روند جمع آوری امضا برای این نامه را توضیح داد .

  وی گفت: بعد از صحبت آقای هاشمی درباره فلسطین و ولایت، دوستان مشورت کردند که پاسخی تهیه شود.

  وی گفت: بنده هم پاسخ آن را نوشتم و هم اکنون این پاسخ با دستخط بنده است و هیچ تغییری هم داده  نشده است.

  حسینیان گفت: خدمت همه دوستان عرض کردم که نامه را بخوانند و سپس امضا کنند. موضوع این است که عده زیادی ابتدا مطالعه و بعد امضا کرده اند حال اگر یک نماینده بدون مطالعه امضا کرده نباید زبان تهمت باز کند و بگویم سر ما را کلاه گذاشته اند.

  وی ادامه داد: مگر شما بچه هستید که سرتان را کلاه بگذارند و امضا بگیرند.

  نماینده تهران گفت: آقای سعدون زاده هم خلاف عرض می کند . هیچ کدام از سایت ها اسم ایشان را نیاورده اند. آقای سعدون زاده نه تنها نامه را امضا نکرد بلکه در این باره با من مجادله هم کرد.

  وی گفت: چرا پس از آنکه آقای هاشمی در انتخابات ثبت نام کرده یک عده ترسیده اند. عده ای از نمایندگان پس از شنیدن این اظهارات با گفتن احسنت اظهارات وی را تایید کردند.

  حسینیان ادامه داد: پای حق بایستید و نگران نباشید و با گردش باد حرکت نکنید. این مجلس باید نشان دهد با صلابت مدافع خط ولایت و رهبری است و از کسی بیم و هراس ندارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.