• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » سایه ی اعمال محدودیت سرعت بر سر اتوبان های آلمان
  کد خبر : 1817301

  سایه ی اعمال محدودیت سرعت بر سر اتوبان های آلمان

  همانطور که می دانید اتوبان های آلمان به دلیل عدم اعمال محدودیت سرعت ، بهشت ماشین بازها به شمار می آید اما برخی از حزب های سیاسی در آلمان حمایت خود را از اعمال طرح محدودیت سرعت اجباری در اتوبان های این کشور اعلام کرده اند .

  سایه ی اعمال محدودیت سرعت بر سر اتوبان های آلمانReviewed by Farnaz on May 13Rating:

  همانطور که می دانید اتوبان های آلمان به دلیل عدم اعمال محدودیت سرعت ،  بهشت ماشین بازها به شمار می آید اما برخی از حزب های سیاسی در آلمان حمایت خود را از اعمال طرح محدودیت سرعت اجباری در اتوبان های این کشور اعلام کرده اند .

  آلمانهر چند که این موضوع پیش از این توسط حزب سبز آلمان به دفعات تکرار شده است ، اما این بار حزب قدرتمند دیگر در آلمان با نام SPD به سبزها پیوسته اند و خواستار اعمال محدودیت سرعت شده اند . پیشنهاد آن ها برای حداکثر سرعت ، 120 کیلومتر در ساعت است .

  براساس گفته های Sigmar Gabriel رهبر حزب SPD ، براساس آمار نرخ تصادفات در مناطقی از اتوبان ها که محدودیت سرعت اعمال می شود کمتر است بنابراین برای حفظ جان رانندگان این محدودیت باید برقرار شود . البته علی رغم پیشنهادات  Gabriel ، بر اساس گزارش ADAC ، در سال گذشته تنها 11 درصد از تصادفات حادثه ساز آلمان ، در اتوبان ها رخ داده است . همچنین این سازمان ادعا می کند که 60 درصد مرگ و میر مربوط به تصادفات رانندگی ، در جاده های شهری اتفاق می افتد و نه در اتوبان ها !

  البته هنوز نتیجه ی جدال برسر محدودیت سرعت مشخص نیست ، اما این گونه بحث ها خطر انقراض آخرین قلمروی سرعت را ، سرعت می بخشد .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.