• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » احمدی مقدم: نمی شود ماموری که بد حجابی را ارشاد می کند در خانه خودش به آن مبتلا باشد
  کد خبر : 1817253

  احمدی مقدم: نمی شود ماموری که بد حجابی را ارشاد می کند در خانه خودش به آن مبتلا باشد

  سردار احمدی‌مقدم گفت: نیروی انتظامی باید تسلط نسبی به احکام الهی داشته باشد و عامل به قرآن نیز باشد، چطور می‌شود ماموری، بد حجابی را ارشاد کند اما در خانه خودش مبتلا به این موضوع باشد.

  احمدی مقدم: نمی شود ماموری که بد حجابی را ارشاد می کند در خانه خودش به آن مبتلا باشدReviewed by Farnaz on May 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، فرمانده ناجا در سومین همایش تکریم حافظان و چهره‌های قرآنی این سازمان با اشاره به اهمیت اصل ولایت فقیه، گفت: بنیادی‌ترین کار ما در نیروی انتظامی حمایت از قرآن و ولایت است.
  سردار اسماعیل احمدی‌مقدم گفت: کسانی که به غیر از تفکر ولایت فقیه می‌اندیشند و خود را مستقیم به امام زمان(عج) متصل می‌دانند و هشت سال در سخنرانی‌ها خود را مرتبط به امام زمان (عج) می‌دانند بازهم ولایت فقیه را کامل نمی‌دانند باید بدانند که قرآن و ولایت دو چیز جدایی ناپذیر است و ولایت فقیه اصل مراجعه به اسلام است.

  سردار احمدی مقدم گفت: کسی که به غیر از ولایت فقیه، تمسکی به اسلام داشته باشد، سلفی‌گری را در پیش گرفته و خونش مباح است، امروز سرویس‌های بیگانه تلاش می‌کنند چهره‌ای خشن و غلط برای اسلام بسازند.

  فرمانده نیروی انتظامی گفت: قرآن کتاب هدایت است و جزئیات دین در قرآن نیامده و اگر بخواهیم فقط به ظاهر قرآن و سنت پیامبر نگاه کنیم به تفکر سلفی‌ها می‌رسیم و قرآن و اسلام را به روز و کارآمد نسبت به مسائل عصر جدید نمی‌دانیم.

  وی افزود: تفکر اینکه قرآن و اسلام دین به روزی نیست و مانع پیشرفت می‌شود تفکر کاملاً غلطی است که مربوط به فرقه‌هایی در این زمان نیست بلکه خوارج هم در زمان امام علی (ع) همین‌گونه فکر می‌کردند.

  احمدی مقدم تاکید کرد: قرآن کتاب هدایت است و در روز غدیر، پیامبر در حدیث ثقلین، اهل‌بیت را برای به‌روز بودن دین اسلام به ما معرفی کردند که با حضور اهل‌بیت به آن‌ها درخصوص مسائل دینی رجوع کنیم. در زمان غیبت شیعه ولی‌فقیه را برای بررسی احکام در نظر گرفته است که این امری منطقی و کاملاً استوار است.

  فرمانده ناجا گفت: فتنه آنجایی پیش می‌آید که حق را می‌شناسیم و تمایلات و هوس‌ها، ما را به سمت دیگری می‌کشاند و اگر می‌خواهیم در فتنه گمراه نشویم و مسیر را گم نکنیم باید پیرو ولایت باشیم و با سوار شدن بر کشتی قرآن که ناخدایش ولایت است از تمام مشکلات و طوفان‌ها عبور کنیم و بر مومن جایز نیست که در این مسیر تنبلی و کاهلی کند.

  سردار محمدی مقدم افزود: حافظ قرآن بودن فضیلت بزرگی است اما اگر ولایت نباشد فقط یک امتیازی است که حافظان عرب هم دارند که در نهایت با قرار گرفتن در گروهی مانند القاعده آبروی اسلام را می‌برند. پیروی به قرآن باید با عمل باشد و اگر به قرآن و ولایت تمسک بورزیم هرگز گمراه نخواهیم شد و ولایت، عمل به قرآن است.

  فرمانده نیروی انتظامی در ادامه گفت: ما به عنوان یک جامعه اسلامی و یک جامعه دینی به قران نیازمندیم و علمای دین‌های دیگر به خوبی می‌دانند که حقیقت چیست اما انکار می‌کنند اما ما در ایران و در نیروی انتظامی فرقی که فعالیت پلیس ایران با پلیس‌‌های دیگر جهان دارد این است که ما مجری احکام قرآن هستیم و قوانین شرعی را در ایران اجرا می‌کنیم و حکومت ما برآمده از قرآن است.

  وی ادامه داد: چگونه می شود نیرویی بدحجاب را معروف کند در حالی که در خانه اش به این موضوع مبتلا است. اگر بخواهیم طرحی را اجرا کنیم و به آن اعتقاد نداشته باشیم وضع بدتر می شود. مامور باید عامل باشد نه اینکه بگوید معذورم و باید بر اساس دستور طرح ها را اجرا کنم و اعتقادی به این طرح نداشته باشد.

  وی در ادامه گفت: بنیادی‌ترین کار ما در نیروی انتظامی حمایت از قرآن و ولایت است و ناجا بدون قرآن و ولایت معنی ندارد، ما در نیروی انتظامی هر چقدر که به فعالیت‌های قرآنی ارزش بگذاریم و در این مسئله سرمایه‌گذاری کنیم نتیجه بهتری در بهبود عملکرد ناجا خواهیم داشت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.