• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پروژه بازگرداندن رحمتي به تيم ملي پيچيده تر شد
  کد خبر : 1817234

  بايد از كروش كتبا عذرخواهي كند!

  پروژه بازگرداندن رحمتي به تيم ملي پيچيده تر شد

  كي روش خواستار اين شده تا رحمتي به صورت كتبي و كاملا رسمي از او عذرخواهي كند كه اين مساله پروژه بازگرداندن رحمتي را با چالش جديدي مواجه كرده است.

  پروژه بازگرداندن رحمتي به تيم ملي پيچيده تر شدReviewed by Farnaz on May 13Rating:

  با وجود چراغ سبزي كه سيد مهدي رحمتي براي بازگشت به تيم ملي نشان داد اما خبري از نام او در ليست منتشره تيم ملي نشد.با اين حال اخبار حاكي از آن بود كه پروژه بازگرداندن دروازه بان اول فوتبال ايران به تيم ملي كليد خورده و بعيد نيست نام او به صورت جداگاه و قبل از بازي هاي فوق العاده حساس خرداد ماه به ليست ملي پوشان اضافه شود.

  در همين خصوص علي كفاشيان هم  با رحمتي صحبت كرده  و خواستار اين شده تا ركورددار كلين شيت هاي اين فصل ليگ برتر با يك عذرخواهي از كي روش قضيه را فيصله دهد  و زمينه بازگشتش به تيم ملي را فراهم كند.

  رحمتيالبته ظاهرا قضيه به اين راحتي ها هم نيست چرا كه گفته مي شود كي روش خواستار اين شده تا رحمتي به صورت كتبي و كاملا رسمي از او عذرخواهي كند كه اين مساله پروژه بازگرداندن رحمتي را با چالش جديدي مواجه كرده است.

  رحمتي در برنامه نود اعلام كرد حرفي نزده كه بابت آن از كي روش عذرخواهي كند اما بايد ديد نياز تيم ملي به او  و البته غرورش اجازه مي دهد تا براي ياري تيم ملي در بازي هاي حساس آينده تن به اين كار دهد يا اتفاقات ديگري رقم خواهد خورد.

  منبع: گل دات کام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.