• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مطالب جالب و خواندنی » انتشار عکس یک استیک در اینستاگرام منجر به دستگیری دزدها شد!
  کد خبر : 1817175

  انتشار عکس یک استیک در اینستاگرام منجر به دستگیری دزدها شد!

  انتشار عکس یک استیک در اینستاگرام منجر به دستگیری دزدها شد!Reviewed by Farnaz on May 13Rating: «ناتانیل تروی می» ۴۴ ساله و «تیوانا تنیس تامسون» ۳۹ ساله به تازگی در آمریکا به ۱۲ زندان محکوم شده‌اند، خلاف آنها مجموعه‌ای از دزدی هویت و در اختیار داشتن ابزارهای دسترسی غیرقانونی بود. سازمان مالیاتی آمریکا یا IRS…

  انتشار عکس یک استیک در اینستاگرام منجر به دستگیری دزدها شد!Reviewed by Farnaz on May 13Rating:

  «ناتانیل تروی می» ۴۴ ساله و «تیوانا تنیس تامسون» ۳۹ ساله به تازگی در آمریکا به ۱۲ زندان محکوم شده‌اند، خلاف آنها مجموعه‌ای از دزدی هویت و در اختیار داشتن ابزارهای دسترسی غیرقانونی بود.

  05-13-2013-08-46-45-AM

  سازمان مالیاتی آمریکا یا IRS مدتی دنبال مردی بود که شایع شده بود ۷۰۰ هزار هویت جعلی را در اختیار دارد و می‌فروشد، اما سرنخ‌های کمی در مورد او وجود داشت و برای پیدا کردن شواهد جرم و پیدا کردن مجرمان باید مراحلی طی می‌شد و مدارک محکمه‌پسندی پیدا می‌شد.

  یکی از مأمورهای IRS توانست در یکی از رستوران‌های نیویورک با این زوج قرار بگذارد، در آنجا این زوج به او فلش درایوی دادند که جاوی اطلاعات تعدادی از هویت‌های جعلی بود. اما با بررسی بیشتر مأمورهای IRS متوجه اطلاعات مخفی‌شده‌ای در این فلش شدند، اطلاعاتی که فلش را به «تروی می» ربط می‌داد.

  اینجا بود که یکی دیگر از مأموران این اسم را در اینترنت جستجو کرد و به یک پروفایل اینستاگرام رسید، او عکس‌های اینستاگرام این پروفایل را بررسی کرد و متوجه عکسی از یک استیک و ماکارونی و پنیر در کنار شد، عکس درست در همان زمان قرار مأموری مخفی با مجرم‌ها گرفته شده بود. زیر عکس هم اشاره شده بود که عکس درست در همان رستوران محل قرار، گرفته شده است.

  05-13-2013-08-46-23-AMاین همزمانی‌ها تصادفی نبود، با پیگیری مأمورها صاحب پروفایل اینستاگرام پیدا و دستگیر شد و نهایتا با بازرسی آپارتمان آنها مدارک کافی برای محکومیت آنها پیدا شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.