• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار سینما » بینندگان فیلم ترسناک “مرگ شیطان” در بریتانیا بیمه می شوند
  کد خبر : 1817162

  بینندگان فیلم ترسناک “مرگ شیطان” در بریتانیا بیمه می شوند

  تمام کسانی که بلیط فیلم “مرگ شیطان” را در بریتانیا و برای سالن “نیس” خریداری می کنند، به طور رایگان بیمه خواهند شد. قیمت این بلیط بین ۵.۵۰ تا ۶.۵۰ پوند است و اگر بیننده ای در هنگام تماشای فیلم از ترس سکته کند، هزینه مراسم تدفین او پرداخت خواهد شد.

  بینندگان فیلم ترسناک "مرگ شیطان" در بریتانیا بیمه می شوند Reviewed by Farnaz on May 13Rating:

  12299_635035176325210000_lیکی از سینماهای بریتانیا پیشنهاد داد که بینندگان فیلم ترسناک “مرگ شیطان” به طور رایگان بیمه شوند تا در صورت موقع هرگونه حادثه ای، خسارت مالی گریبانگیر آنان نشود.

   
  به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از لایو اینشورنس، مسئولان سالن سینمایی “نیس” در بریتانیا به دلیل نگرانی از سلامت و جان بینندگان فیلم مرگ شیطان پیشنهاد دادند که تماشاگران این فیلم به طور رایگان بیمه شوند تا اگر تماشاگران در زمان اکران از ترس جان خود را از دست دادند، آنان مسئول پرداخت زیان های مالی نباشند.
   
  مرگ شیطان، عنوان فیلمی ترسناك به كارگردانی “فید آلوارز” است كه بر اساس نسخه كلاسیك سال 1981 به كارگردانی و نویسندگی  “سم ریمی” ساخته شده است. “جین لوی”، “شیلو فرناندز” و “جسیكا لوكاس” بازیگران اصلی این فیلم هستند.
   
  داستان فیلم كه كاملا برگرفته از فیلمنامه سال 1981 سم ریمی است، جریان پنج دانشجو است كه تعطیلات خود را در یكی از كلبه های جنگلی متروك آغاز می كنند. در آنجاست كه آنها با كتاب نفرین شده ای موسوم به كتاب مرگ كه به زبان سومری نوشته شده مواجه می شوند. با شكسته شدن طلسم كتاب هریك به گونه ای با رسوخ ارواح به جسمشان مقابله می كنند.
   
  طبق این گزارش، این بیمه که “مراقبت از ترس” نام گرفته است، نوع خاصی از پوشش بیمه ای است که تاکنون در عرصه سینما عرضه شده است.
   
  با این پیشنهاد، تمام کسانی که بلیط این فیلم را در بریتانیا و برای سالن “نیس” خریداری می کنند، به طور رایگان بیمه خواهند شد. قیمت این بلیط بین 5.50 تا 6.50 پوند است و اگر بیننده ای در هنگام تماشای فیلم از ترس سکته کند، هزینه مراسم تدفین او پرداخت خواهد شد.
   
  در این گزارش همچنین آمده است که احتمال مرگ فردی از شدت ترس بسیار کم است اما مسئولان این سالن سینما امیدوارند که چنین پوشش های برای بینندگان در بازار بیمه متداول شود.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.