• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » خوش‌حساب‌ها یک میلیون تومان می‌گیرند
  کد خبر : 1816993

  خوش‌حساب‌ها یک میلیون تومان می‌گیرند

  به منظور توسعه دولت الکترونیک، برخی از شرکت‌های توزیع برق استانی به قيد قرعه به يك نفر از مشتركان برقی كه بدهي نداشته و صورت‌حساب مصرفي خود را به صورت غيرحضوري پرداخت کرده باشند، معادل یک میلیون تومان جایزه می‌دهد.

  خوش‌حساب‌ها یک میلیون تومان می‌گیرندReviewed by Farnaz on May 12Rating:

  n00221195-bبه گزارش ایران ویج، به منظور توسعه دولت الکترونیک و تشویق مشترکان برق برای استفاده از شيوه‌هاي نوين پرداخت غير حضوري، الكترونيكي و پرداخت به موقع قبوض، برخی از شرکت‌های توزیع برق استانی هدایایی برای مشترکان برق پیش بینی کرده است.

  اجرای این طرح منجر به افزایش غیر حضوری پرداخت قبوض برق در طول یکسال گذشته شده است به طوری که در برخی از استان های کشور میزان پرداخت های غیر حضوری و الکترونیکی رشدی بیش از ۵۰ درصدی را تجربه کرده است.

  از سوی دیگر مجموعه وزارت نیرو و شر کت های توزیع برق در استان های سراسر کشور علاوه بر راه اندازی درگاه و سامانه های پیامکی پرداخت قبوض برق، هماهنگی هایی هم با بانک های برای پرداخت صورتحساب ها از طریق سامانه های خودپرداز انجام داده اند.

  کاهش مراجعات حضوری به ادارات برق و بانك‌ها، صرفه جويي در هزينه و وقت، سرعت در انجام عمليات و به حداقل رساندن مغايريت ها و اشتباهات از مهمترین مزاياي پرداخت الكترونيكي قبوض برق توسط شرکت های توزیع برق اعلام شده است.

  از این رو برخی از شرکت‌های توزیع برق استانی به قيد قرعه به يك نفر از مشتركان برقی كه بدهي نداشته و صورت‌حساب مصرفي خود را به صورت غير حضوري پرداخت کرده باشند معادل یک میلیون تومان جایزه می‌دهد.

  به گزارش مهر، بر اساس آخرین گزارش رسمی توانیر در شرایط فعلی بیش از ۲۸ هزار و ۷۲۱ هزار مشترک در کل کشور از نعمت برق برخوردار هستند، به طوری‌که سال گذشته در مجموع بیش از يك میلیون و ۵۵۵ هزار مشترک جدید به شبکه برق متصل شده اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.