• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حمایت عربستان از اسرائیل در حمله به ایران
  کد خبر : 1816963

  حمایت عربستان از اسرائیل در حمله به ایران

  حمایت عربستان از اسرائیل در حمله به ایرانReviewed by Farnaz on May 12Rating: اظهارات بی سابقه رئیس مرکز پژوهش های راهبردی عربستان سعودی در خصوص حمایت عربستان و شیخ نشین های حاشیه خلیج فارس از اسرائیل در برابر ایران، محافل رسانه ای صهیونیستی را به شگفتی واداشت.  به گزارش العالم، “عود گرانوت” تحلیلگر مسائل عربی…

  حمایت عربستان از اسرائیل در حمله به ایرانReviewed by Farnaz on May 12Rating:

  اظهارات بی سابقه رئیس مرکز پژوهش های راهبردی عربستان سعودی در خصوص حمایت عربستان و شیخ نشین های حاشیه خلیج فارس از اسرائیل در برابر ایران، محافل رسانه ای صهیونیستی را به شگفتی واداشت.

   به گزارش العالم، “عود گرانوت” تحلیلگر مسائل عربی کانال یک تلویزوین رژیم اشغالگر در این باره گفت: «همزمان با اقدامات اسرائیل علیه سوریه، رزمایش گسترده ای با مشارکت ۲۲ کشور در منطقه خلیج فارس در حال شکل گیری است. هدف از این رزمایش آماده سازی برای رویارویی با ایران است. در این رزمایش، حرکت ناوگان ها در خلیج فارس و روش های مین زدایی بررسی شد.»

   تحلیلگر اسرائیلی در همین راستا به اظهارات رئیس مرکز پژوهش های راهبردی جده اشاره کرد و به نقل از وی گفت: «این رزمایش بمثابه پیام تهدید آمیز برای ایران و پیامی برای تائید اقدامات اسرائیل است. این کارشناس مسائل سیاسی عربستانی می گوید، اگر اسرائیل به سوریه حمله کرد، ما در کنار اسرائیل خواهیم بود.»

   تلویزیون رژیم اشغالگر در همین حال اظهارات “انور عشقی” رئیس مرکز پژوهشهای راهبردی عربستان را در گفتگو با شبکه “الجزیره” قطر پخش کرد. انور عشقی، در این گفتگو مدعی شد: «دشمن مشترک فرضی در این رزمایش، “ایران” است. ایران در آستانه انتخابات است و احتمال می رود مستقیما علیه اسرائیل در تحولات سوریه دخالت کند. این رزمایش بمثابه نوعی اطیمنان دادن به اسرائیل است؛ اگر اسرائیل قصد حمله به ایران داشته باشد، کشورهای شرکت کننده در این رزمایش نیز به نوبه خود نقش آفرینی می کنند.»

   عود گرانوت در خصوص اظهارات انور عشقی گفت: «این اظهارات در حد خود بی سابقه است و نظیر آن را پیش از این نشنیده بودیم. از دیدگاه عربستان و شیخ نشین های حاشیه خلیج فارس، تنها اسرائیل و آمریکا می توانند از آنها در برابر ایران هسته ای حمایت کنند.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • amir apple

   تحویل بگیرید که اینقدر مثل خر پول خرج می کنید برید مکه که دم این عرب های ملخ خور رو کلفت کنید بعد بیان اینطوری رجز بخونند خاک تو سر ماها که پولمونو خرج عربها می کنیم . به خدا مکه تو جون خونته که پول نداره سروسامان بگیره واقعاً که شرم بر کسی که جوون دم خونش لنگ جهیزه ، و ازدواجه ولی مثل چی میره پولشو حروم این عربهای ملخ خور می کنه واقعاً متأسفم…..

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.