• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » حمله به ركوردهاي رويايي رئال مادريد/ بارسا 100 امتيازي مي شود؟
  کد خبر : 1816884

  حمله به ركوردهاي رويايي رئال مادريد/ بارسا 100 امتيازي مي شود؟

  يكي از اين ركوردهاي جذاب كه رئالي ها فصل قبل به نام خود ثبت كردند ركورد به دست آوردن بيشترين امتيازدر طول فصل از زمان بيبست تيمه شدن لاليگاست

  حمله به ركوردهاي رويايي رئال مادريد/ بارسا 100 امتيازي مي شود؟Reviewed by Farnaz on May 12Rating:

  بارسلونا قبل از مصاف امشب در مادريد مقابل اتلتيكو مادريد ،قهرماني لاليگا را به دست آورده و در واقع 4 بازي آخرش فرماليته خواهد بود.با اين حال شايد بارسايي ها كه در ليگ قهرمانان به جايي نرسيدند و كوپا دل ري را از دست دادند به فكر رسيدن به ركوردهاي رئال مادريد در لاليگا باشند.

  يكي از اين ركوردهاي جذاب كه رئالي ها فصل قبل به نام خود ثبت كردند ركورد به دست آوردن بيشترين امتيازدر طول فصل از زمان بيبست تيمه شدن لاليگاست.رئال مادريد فصل قبل با رهبري ژوزه مورينيو در 38 بازي 100 امتياز گرفت كه اين عدد 7/87 درصد كل امتيازهايي بود كه از تمام بازي ها  مي توانست به دست بياورد.

  حالا بارسلونا بعد از 34 بازي 88 امتياز به دست آورده و چنانچه هر 4 بازي بعدي خود را با پيروزي پشت سر بگذارد 100 امتيازي خواهد شد و در اين ركورد استثنايي با رقيب سنتي اش شريك مي شود.

  رئال مادريد و بارسلونا البته بارسا براي رسيدن به اين ركورد اصلا كار راحتي در پيش ندارد و بايد با اتلتيكو مادريد ،تيم سوم جدول ،وايادوليد ،تيم يازدهم جدول ،اسپانيول،تيم دوازدهم جدول و سرانجام مالاگا تيم ششم جدول رده بندي لاليگا بازي كند كه دو ديدار مقابل اتلتيكو مادريد  و اسپانيول در خانه حريف برگزار خواهد شد.در اين ميان دربي هاي بارسلونا نشان داده حتي اگر اسپانيول در بدترين شرايط قرار داشته باشد حريف دشواري براي بارساست و ديدار مقابل اتلتيكو و البته مالاگا هم به هيچ وجه باز ي هاي راحتي به نظر نمي رسند.

  از طرفي شايد بارسايي ها در اين 4 بازي آخر با تمام قوا به ميدان نروند كه در اين حالت و بي انگيزگي بازيكنان و كادر فني بلوگرانا بعيد است ركوردي جابجا شود.لازم به ذكر است بارسا در فصل 2010-2009 به امتياز 99 رسيد اما براي شكستن ركورد خودش و رسيدن به رئال مادريد نياز به برد در هر چهار بازي باقيمانده اش دارد.

  يكي ديگر از ركوردهايي كه بارسا مي تواند به آن حمله كند ركورد 121 گل زده و تفاضل 89 رئال مادريد است كه آن هم فصل قبل ثبت شد.بارسلونا در حال حاضر 105 گل در 34 بازي به ثمر رسانده  و براي رسيدن به اين ركورد بايد در 4 بازي باقيمانده  16 گل به ثمر برساند كه با توجه به حريفاني كه دارد اين كار  فوق العاده دشوار و شايد نشدني  به نظربرسد.تفاضل گلي فعلي بارسا هم 68 است و بعيد به نظر مي رسد از اين حيث به ركورد مادريدي ها دست يابد.

  رئال مادريدركورد ديگري كه رئالي ها باز هم در فصل گذشته به نام خود زده اند تعداد  32 برد در طول فصل است كه بارسا براي  رسيدن به اين ركورد بايد هر چهار بازي خود را ببرد چرا كه تيم تيتو ويلانووا اكنون 28 برد به دست آورده است.

  با اين حساب شياد تنها ركوردي كه بارسايي ها بتوانند از آن خود كنند يك ركورد شخصي تر و مربوط به ليونل مسي و عنوان آقاي گلي است.مسي در 4 بازي آينده فرصت اين را دارد تا ركورد فصل قبل خود كه 50 گل بوده را بشكند.لئو مسي فعلا 45 گل زده و به نظر مي رسد به ثمر رساندن 6 گل در چهار بازي براي او دشوار نباشد.

  همچنين با توجه به تعداد باخت هاي بارسا(2) و گل خورده اين تيم تا حالا(37) شكستن ركوردهاي مربوط به اين دو مورد هم شدني نيست.

  منبع: گل دات کام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.