• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » ونگر: فوتبال انگلیس بدون فرگوسن غیرقابل تصور است
  کد خبر : 1816629

  ونگر: فوتبال انگلیس بدون فرگوسن غیرقابل تصور است

  این دو در سال هایی اوج رقابت منچستریونایتد و آرسنال در لیگ برتر رابطه پرتنشی با هم داشتند و بارها با هم درگیری لفظی پیدا کرده بودند

  ونگر: فوتبال انگلیس بدون فرگوسن غیرقابل تصور استReviewed by Farnaz on May 11Rating:

  آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، با ستایش از سرالکس فرگوسن، پر کردن جای خالی او را برای باشگاه منچستریونایتد بسیار دشوار دانست.

   آرسن ونگراین دو در سال هایی اوج رقابت منچستریونایتد و آرسنال در لیگ برتر رابطه پرتنشی با هم داشتند و بارها با هم درگیری لفظی پیدا کرده بودند اما در سال های اخیر، با خارج شدن آرسنال از رقابت قهرمانی لیگ برتر، از این تنش کاسته شده بود.

  ونگر در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه آرسنال گفت:” مایلم تا او را به خاطر دستاوردهای فوق العاده و دوران حرفه ای کم نظیرش مورد ستایش قرار بدهم.

  تصور کردن فوتبال انگلیس بدون او دشوار است اما این واقعیتی است که باید آن را قبول کرد. مطمئنا مربی بعدی جای او را پر خواهد کرد و باید نشان بدهد که از توانایی لازم برخوردار است. البته کار بسیار دشواری در پیش دارد.

  آرسن ونگرچیزی که می توان گفت این است که منچستریونایتد یکی از دو یا سه باشگاه ثروتمند دنیاست و از ساختار خوبی برخوردار است و یک مربی می تواند از شروع کارش مطمئن باشد چون همه شرایط برای کار کردن فراهم است.

  آنها پیشرفت خیلی خوبی داشتند و در موقعیت بسیار خوبی برای رویارویی با این چالش برخوردار هستند.  

  البته این خلا بزرگی برای منچستریونایتد محسوب می شود زیرا شخصیت و کاریزمایی بزرگ ناگهان از این تیم حذف شده است. پر کردن جای چنین شخصی اصلا آسان نیست.”

  منبع: گل دات کام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.