• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » احمدی‌نژاد بعد از ثبت نام مشایی: سه روز روزه و 14 هزار صلوات نذر کرده‌ام / مشایی یعنی احمدی‌نژاد و احمدی‌نژاد یعنی مشایی
  کد خبر : 1816585

  احمدی‌نژاد بعد از ثبت نام مشایی: سه روز روزه و 14 هزار صلوات نذر کرده‌ام / مشایی یعنی احمدی‌نژاد و احمدی‌نژاد یعنی مشایی

  مشایی یعنی احمدی‌نژاد و احمدی‌نژاد یعنی مشایی / من آقای مشایی را 28 سال است، می‌شناسم. ایشان فردی مومن، پاک و عمیقا باورمند به ارزش‌های الهی و اصول است و برآمده از اندیشه‌های امام و رهبری است و به توانمندی‌های ملت ایران باور دارد .

  احمدی‌نژاد بعد از ثبت نام مشایی: سه روز روزه و 14 هزار صلوات نذر کرده‌ام / مشایی یعنی احمدی‌نژاد و احمدی‌نژاد یعنی مشایی Reviewed by Farnaz on May 11Rating:

  رییس جمهور تصریح کرد: من باور دارم ملت بزرگ ایران با خلق حماسه‌ای عظیم جایگاه خود را در جهان ارتقا خواهند داد.

  به گزارش ایسنا ، محمود احمدی‌نژاد که همراه اسفندیار رحیم‌مشایی در ستاد انتخابات کشور حضور یافته بود، پس از ثبت نام مشایی در کنار وی در نشستی خبری در جمع خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی حاضر شد و ضمن تبریک حلول ماه رجب و میلاد امام باقر (ع) اظهار کرد: امسال مقام معظم رهبری هوشمندانه ماموریت خلق یک حماسه جاویدان و ماندگار را بر عهده‌ی ملت ایران قرار دادند.

  وی افزود: شرایط کشور و شرایط بین‌المللی نیازمند حرکت عظیم حماسی است که اوضاع را به نفع ملت ایران، به نفع عدالت و صلح تغییر دهد ویک بار دیگر بدخواهان ملت ایران را مایوس کنند.

  رییس‌جمهور اظهار کرد: امروز احساس وظیفه کردم که بعد از نزدیک به 8 سال مرخصی گرفتم تا در برپایی مقدمات حماسه سیاسی حضور یابم. سه روز روزه و 14 هزار صلوات برای این نقش‌آفرینی نذر کرده‌ام.

  احمدی نژاد با بیان این‌که انتخابات حق ملت است و ملت ما نشان داده بهترین انتخاب‌کننده است، گفت: همه ما باید به انتخاب ملت تسلیم باشیم و از منتخب ملت حمایت کنیم.

  احمدی نژاد تاکید کرد: من باور دارم ملت بزرگ ایران با خلق حماسه‌ای عظیم جایگاه خود را در جهان ارتقا خواهد داد و گرد یاس را بر چهره بدخواهانش خواهد پاشید.

  احمدی‌نژاد گفت: انتخابات مهم‌ترین عرصه‌ی حضور مردم است و نظام جمهوری اسلامی بر اساس اعتقادات و میثاق ملی ما و قانون اساسی که مستحکم‌ترین میثاق بین ملت ماست بر پایه‌ی اراده‌ی ملت اداره می‌شود. اصول قانون به صراحت تاکید کرده است که بالاترین نماد تجلی اراده ملت، انتخابات ریاست جمهوری است که همه برای انتخاب یک نفر حضور پیدا می‌کنند.

  وی با بیان این‌که ریاست جمهوری سه جایگاه برجسته دارد گفت: بعد از رهبری، بالاترین مقام رییس‌جمهور است. رییس‌جمهور مجری قانون اساسی است. یعنی به نمایندگی از ملت ماموریت پیدا می‌کند که قانون را اجرا کند، سوم این‌که ریاست قوه مجریه را بغیر از مواردی که جزو اختیارات رهبری است بر عهده دارد.

   احمدی‌نژاد همچنین گفت: انتخابات ریاست جمهوری در واقع یک حرکت عظیم برای هم‌افزایی و همراهی یک ملت است و در واقع تمرکز اراده ملی یک ملت برای انتخاب یک راه و یک برنامه و یک فرد برای تحقق برنامه و حرکت در آن راه است.

  وی گفت: انتخابات ریاست جمهوری در واقع تخلیه شدن و آزاد شدن اندیشه عظیم ملت برای اصلاح، ساختن، عزت و برای استقرار عدالت در این سرزمین و جهان است.

  احمدی‌نژاد افزود: خوشبختانه ملت ایران با نشاط امید و همبستگی در حال حرکت هستند. انتخابات باید موجب تقویت امید، همبستگی، استحکام و پایداری ملت ایران شود و در نقطه مقابل موجب یاس بدخواهان ملت ایران .

  وی افزود: من آقای مشایی را 28 سال است، می‌شناسم. ایشان فردی مومن، پاک و عمیقا باورمند به ارزش‌های الهی و اصول است و برآمده از اندیشه‌های امام و رهبری است و به توانمندی‌های ملت ایران باور دارد.

  وی با بیان این‌که من نظرات خود را در فرصت مناسب و در صورت لزوم بیان می‌کنم، تصریح کرد: ایشان همه قوت‌های این دولت و برادر کوچک خود احمدی‌نژاد را دارد و در واقع نقاط برجسته‌تری نیز دارد. به صورت کامل‌تر و بالاتر.

  وی افزود: مشایی یعنی احمدی‌نژاد و احمدی‌نژاد یعنی مشایی.

  احمدی‌نژاد با بیان این‌که دورود بر ملت ایران و همه فرزندان ملت ایران، گفت: انتخابات آزاد است و تمام سلایق باید بیایند، حرف‌ها زده شود در یک فضای احترام‌آمیز تا ملت ایران انتخاب نهایی را انجام دهند. انتخاب حق ملت ایران است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.