• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فتحی پور از کاندیداتوری ریاست جمهوری انصراف داد
  کد خبر : 1816579

  فتحی پور از کاندیداتوری ریاست جمهوری انصراف داد

  از همه عزیزان و بزرگوارانی که خیل عظیمی از نیروهای مؤمن و معتقد به نظام و حزب‌الهی و بسیجی و دانشجویان و دانشگاهیان، روحانیان معظم و بزرگان اقوام محترم و صاحبان تولید و صنعت می‌باشند که با دعوت از اینجانب و مشارکت در تدوین برنامه‌ای جامع وقت گرانبهای خویش و خانواده معزز را صرف نموده‌اند صمیمانه سپاسگزاری نموده و از دور دست یکایک آنان را می‌بوسم.

  فتحی پور از کاندیداتوری ریاست جمهوری انصراف داد Reviewed by Farnaz on May 11Rating:

  ارسلان فتحی پور که تا امروز ضمن اعلام کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با گروههای مختلف دیدار و گفتگو داشته است، در آخرین روز ثبت نام از کاندیداهای این دور از انتخابات ریاست جمهوری با صدور بیانیه ای انصراف خود را اعلام کرد.

  به گزارش مهر، ارسلان فتحی پور با صدور بیانیه ای از کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم انصراف داد اما دلیلی برای آن ذکر نکرد.

  متن بیانیه ارسلان فتحی پور به این شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  خجسته زاد روز مسعود پنجمین اختر پر فروغ آسمان امامت و ولایت حضرت امام محمد باقر(ع) را بر همه رهروان صدیق راه ولایت تبریک عرض نموده و استمرار توفیق در پیاده‌سازی سیره نبوت و امامت را برای همگان آرزومندم.

  در آستانه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برابر آزمونی خطیر قرار گرفته‌ایم. آنچه که باعث قوام و دوام مِلک و مُلک، حصول سعادت و تحصیل سلامت می‌شود، حضور آگاهانه و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می‌باشد که به حق، ناخدای کشتی نجات‌بخش انقلاب از آن به خلق حماسه سیاسی تعبیر فرموده‌اند. حقیر نیز وظیفه خود می‌دانم به عنوان قطره‌ای ناچیز از اقیانوس عظیم و بیکران ملت ایران و همراه با آنها در هر مقام و موقعیت و به هر شکل ممکن به آن کمک نمایم و ان‌شاءالله خواهم نمود.

  بسیاری از عزیزان که عمدتاً از نیروهای حزب‌الهی، بسیجی، روحانیت معظم، خانواده‌های معظم شاهد، فعالان اقتصادی و صنعتی، دانشجویان و دانشگاهیان می‌باشند در شرایطی که هنوز از میزان و نحوه حضور کاندیداهای احتمالی تحلیل شفافی پیش چشم وجود نداشت دعوت نمودند که اعلام حضور اینجانب می‌تواند کانونی را در جهت لبیک‌گویی به فرمان مقام معظم رهبری شکل داده و نیروهای فعال در عرصه انتخابات را انگیزه‌مند نماید تا مصلحت نهایی نیز به تناسب تحلیل فضای سیاسی و لحاظ جمیع جهات در مشورت با دوستان صاحب‌نظر و بزرگان نظام اتخاذ شود.

  به فضل و توفیق پروردگار مهرگستر و به کوری چشم دشمنان، انتخابات پیش رو از حیث اعلام آمادگی و ثبت‌نام برای کاندیداتوری یازدهمین دوره ریاست جمهوری به حد اعلا از غنای لازم برخوردار بوده و از این جهت نگرانی خویش را برطرف شده می‌پندارم و بدان جهت تشخیص بر آن است که در حال حاضر تلاش در میدان جهاد، تشویق و ترغیب مردم جهت حضور هر چه بیشتر اولی‌تر است. علی‌رغم برنامه جامع و کاملی که با مشارکت نخبگان کشور مخصوصاً در مسائل اقتصادی، سیاست بین‌الملل و فرهنگ تهیه شده بود، انصراف خود را از حضور در عرصه انتخابات یازدهم در مقام کاندیداتوری، اعلام داشته و ضمن آرزوی بهروزی و سعادت برای همه ملت شریف ایران و طلب طول عمر توأم با عزت و برکت برای مقام معظم رهبری، از همه عزیزان و بزرگوارانی که خیل عظیمی از نیروهای مؤمن و معتقد به نظام و حزب‌الهی و بسیجی و دانشجویان و دانشگاهیان، روحانیان معظم و بزرگان اقوام محترم و صاحبان تولید و صنعت می‌باشند که با دعوت از اینجانب و مشارکت در تدوین برنامه‌ای جامع وقت گرانبهای خویش و خانواده معزز را صرف نموده‌اند صمیمانه سپاسگزاری نموده و از دور دست یکایک آنان را می‌بوسم.

  امید است در سایه ولایت مقام معظم رهبری و در سال حماسه سیاسی و اقتصادی همچنان در منصب نماینده و ریاست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بتوانم سهمی در شکوهمندی این حماسه داشته باشم.

  بر صفحه تعرفه در دست خویش نیز تنها نام عزیزی ثبت خواهد گردید که تا روز برگزاری  انتخابات با رفتار و کردار و متانت خویش لبخند رضایت را بر لبان مبارک رهبر عزیزمان نشانده باشد و از فردای انتخابات بازوی پرتوانی برای ذهن و ضمیر روشن ایشان.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.