• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » آقای احمدی نژاد! تا آخر عمرتان باید روزه بگیرید
  کد خبر : 1816574

  در حاشیه شوی تبلیغاتی غیر قانونی رئیس جمهور در ستاد انتخابات کشور

  آقای احمدی نژاد! تا آخر عمرتان باید روزه بگیرید

  رؤسای جمهور وقت، برغم آن که هر کدامشان کاندیدای مطلوب خود را داشتند، ولی می کوشیدند حتی طوری سخن نگویند که شائبه حمایت از یک فرد خاص به وجود بیاید. آیا آنها عقل شان نرسیده بود که در ایام تبلیغات ، به اصطلاح مرخصی بگیرند و برای کاندیدای خود تبلیغ کنند؟! قطعاً اگر این “کلاه شرعی مضحک” روا بود ، آنها هم عقل شان به این می رسید ولی آنان این نکته را می دانستند که در عین حال مجری انتخابات نیز هستند ؛ موضوعی که احمدی نژاد درباره آن ، تغافل و تجاهل می کند ، گو این که او ، نه رئیس جمهور همه ملت و مجری انتخابات که رئیس ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهاست.

  آقای احمدی نژاد! تا آخر عمرتان باید روزه بگیرید Reviewed by Farnaz on May 11Rating:

  رئیس جمهور ایران ، در اقدامی که در تاریخ دموکراسی بی سابقه است ، یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری را با خود به ستاد انتخابات کشور برد تا برای کاندیداتوری ثبت نام کند!
  احمدی نژاد ، نه تنها مشایی را با خود به ستاد انتخابات در وزارت کشور برد ، بلکه سخنان تبلیغاتی قابل توجهی نیز برای او در محل ستاد انتخابات مطرح کرد تا برای هزارمین بار ثابت کند که  به چیزی به نام قانون ، اساساً ارزش و احترامی قائل نیست.

  البته این تخلف که شگفتی حاضران در محل را به همراه داشت ، از چشم خبرنگاران دور نماند و از او پرسیدند که آیا احساس نمی کند که الآن در حال تخلف است؟ و احمدی نژاد هم در پاسخ با خنده ای گفت: نه ؛ من امروز در مرخصی هستم!

  این در حالی است که هر کسی با هر بهره هوشی می فهمد که رئیس جمهور ، چه در مرخصی باشد و چه در دفتر کارش ، “رئیس جمهور” است و مرخصی ، صرفاً یک مقوله اداری و نه هویتی است.

  1اینجا میتینگ انتخاباتی نیست، ستاد انتخابات کشور است
  و نفر سمت چپ ، نه رئیس ستاد انتخاباتی کاندیدای مورد نظر ، که رئیس جمهور ایران است!

  تا پیش از این ، رؤسای جمهور وقت ، برغم آن که هر کدامشان کاندیدای مطلوب خود را داشتند ، ولی می کوشیدند قواعد و مقررات را رعایت کنند و حتی طوری سخن نگویند که شائبه حمایت از یک فرد خاص به وجود بیاید. آیا آنها عقل شان نرسیده بود که در ایام تبلیغات ، به اصطلاح مرخصی بگیرند و برای کاندیدای خود تبلیغ کنند؟!
  قطعاً اگر این “کلاه شرعی مضحک” روا بود ، آنها هم عقل شان به این می رسید ولی آنان این نکته را می دانستند که در عین حال مجری انتخابات نیز هستند ؛ موضوعی که احمدی نژاد درباره آن ، تغافل و تجاهل می کند ، گو این که او ، نه رئیس جمهور همه ملت و مجری انتخابات که رئیس ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهاست. او شأن ریاست جمهوری را در این حد فروکاسته است.

   احمدی نژاد در سخنان تبلیغاتی اش برای مشایی ، از نذر 14 هزار صلوات و سه روز روزه اش نیز برای مشایی خبر می دهد ، از نقاط قوتش می گوید و تصریح می کند که مشایی یعنی احمدی نژاد و احمدی نژاد یعنی مشایی و در عین حال ، دست او را می گیرد و بالا می برد.
  جالب اینجاست که عکس و خبر این «شوی تبلیغاتی» در سایت رسمی ریاست جمهوری نیز منتشر می شود تا مشخص شود که حتی مسوولان سایت ریاست جمهوری هم این نکته بدیهی و ساده را می فهمند که رئیس جمهور در مرخصی هم رئیس جمهور است.

  2عکس منتشره در سایت رسمی ریاست جمهوری 3سایت ریاست جمهوری

  اقدام روز شنبه احمدی نژاد در ستاد انتخابات کشور ، فقط تبلیغات غیرقانونی یک رئیس جمهور برای یک کاندیدا نبود ، بلکه پیامی از سوی احمدی نژاد بود مبنی بر این که حاضر است برای مشایی ، هر تخلفی را مرتکب شود کما این که در روز روشن ، تخلفی چنان آشکار و شگفت انگیز را بی هیچ التفاتی به قانون مرتکب شد.

  احمدی نژاد که 8 سال با هیچ کدام از تخلفاتش هیچ برخوردی نشد ،بر این باور است که این بار هم برای این تخلف و تخلفات بعدی اش ، هیچ تاوانی پس نخواهد داد. او نه بازدارندگی درونی دارد و نه تا کنون بازدارنده های بیرونی درباره او کاری کرده اند ؛ پس احتمال هر رفتاری از رئیس جمهور می رود ، هر چند که او ، دوبار به قرآن کریم سوگند خورده که نگاهبان قانون باشد و چه باک که سوگند هم بشکند که آن هم راه دارد: او که از نذر روزه برای مشایی می گوید ، سه روز روزه هم برای کفاره سوگندشکنی می گیرد که این سه روز گرسنگی کشیدن ، می ارزد به بقای در قدرت برای سال های متمادی آتی! هر چند که اگر او بخواهد برای همه قانون شکنی هایش که برخلاف سوگندش بوده روزه بگیرد ، باید تا آخر عمر روزه باشد و ای بسا الباقی روزه ها نیز بر ذمه پسر بزرگترش بیفتد.

  رئیس جمهور قانونمندم آرزوست… !

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۶)  • شهاب

   بابا اون روستایی بدبختم آدمه منتها فرق ما شهری ها با روستایی ها تو اینه که اونا تولید میکنن و ما مصرف!!
   روزی که احمدی نژاد پیشنهاد داد که ما میتونیم به هر خانواده ایرانی به راحتی 2000 متر زمین بدیم همه مسخرش کردید!
   در حالی که خیلی راحت میشه این کارو بکنیم!
   مساحت کشور ما 1870 میلیون هکتاره! حالا بگیرید 21 میلیون خانوار داریم یعنی باید تقریبا 500 هکتار زمین به این 21 میلیون خانوار بدیم!
   تا دیگه ما شهری ها هم مصرف کننده خالی نباشیم!!بلکه یه تولید کننده هم باشیم!
   پس تموم سیاست های احمدی اشتباه نبوده خیلی هاشم نمیزاشتن انجام بده و نیمه تموم میموند واسه همین نتیجه نمیداد!
   در ضمن سردبیر مجله ببینه تو زمان کدوم رییس جمهور اینقدر راحت به نقد مینشسته!!
   به قول امام خمینی هر وقت دیدید دشمنانتون زیادن بدونید که تو مسیر درست قدم گذاشتید!!
   مشکلات ما ایرانیا اینه که از روز اول هرچی میخواستیم در دسترسمون بوده اگه مثل ژاپن تو مدارس به کودکانمون یاد میدادیم که ما چیزی نداریم و شما باید آینده کشور و بسازید اونوقت وضعمون بهتر بود!نه این که توی مدارس از داشته هامون بگیم و به کودکانمون تفهیم کنیم که همه چیز داریم !!و کودکان ما از ابتدا در فکر کار تولیدی نباشن!!مشکل ما خودمون هستیم و نه یه فرد یا شخص خاص!!

  • بهزاد اردلان

   مطلب قابل تاملي نوشتيد.خوشحالم از اينكه هموطنايي ارزشي نويس چون شما در عرصه اينترنت فعاليت دارند.قلم خوبي داريد.از مطالبتون حتما استفاده خواهم كرد.
   اين آدرس سايت ماست.ما در شهرستان سنندج فعاليت داريم
   http://navayeabidar.ir/

  • سوگند

   هرکسی میتونه آزادانه نظر شو در مورد حمایت از هر کاندیدی بیان کنه ! خب احمدی نژاد هم میتونه آزادانه نظر و حمایتشو در مورد مشاعی اعلام کنه …..! (این اسمش آزادیه بیانه) . هر کسی که مخالف این قضیه هست پس با آزادی بیان مشکل داره و حتی اگه تو قانون هم ذکر شده باشه که مقامات حق حمایت علنی از کسی رو ندارن …. پس به نظر من قانون مشکل داره ! این حق هر انسان آزاده ای هست که به طور علنی حمایتشو نشون بده ! چه ایردی داره؟؟؟؟؟ ما همه دارای فکر و اندیشه ایم. میتونیم نظر و عقیده ی دیگران رو با فکر و اندیشه ی خودمون بسنجیم و رد یا قبول کنیم!

  • مونا

   مطمئن هستم این مشایی ریئس جمهور میشه آخه همه کسایی که تو روستاها زندگی می کنند به یکی از دارودسته احمدی نژاد رای میدن از حالا تا 8سال دیگه بدبختر میشیم!!!!!(البته ما شهریا به روستایا که بدنمیگذره)

  • مهتاب

   چرا هیچ کسی نظر نداده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • احمدنیا

    با درود چون تازه همین حالا ایمیل شده تا دوستان مشاهده کنند مدتی طول می کشه

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.