• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , گزارش و مقاله , گوناگون » بار سبک‏، اسباب‏ کشی راحت‏، جیب پر پول‏!
  کد خبر : 1816505

  سایت شیپور ؛

  بار سبک‏، اسباب‏ کشی راحت‏، جیب پر پول‏!

  یکی از روزهایی که فکرم درگیر کار سخت و پر دردسر اسباب‏کشی بود به سراغ اینترنت رفتم تا ببینم راه‏حل‏های جدید چیست. مشغول جستجو بودم که به سایت داد و ستد شیپور برخوردم.

  بار سبک‏، اسباب‏ کشی راحت‏، جیب پر پول‏!Reviewed by Aryan♥ on May 11Rating:

  یکی از روزهایی که فکرم درگیر کار سخت و پر دردسر اسباب‏کشی بود به سراغ اینترنت رفتم تا ببینم راه‏حل‏های جدید چیست. مشغول جستجو بودم که به سایت داد و ستد شیپور برخوردم. فکر کردم حالا که نزدیک تابستان است و به غیر از هوا، بازار اسباب‏کشی هم حسابی گرم می‏شود بد نیست تجربه دیدن این سایت را با شما هم در میان بگذارم.                                                           

  من هم مثل خیلی از ایرانی‏ها عادت دارم وسایل کهنه را انبار ‏کنم به امید اینکه روزی به دردم بخورند، غافل از اینکه سال‏ها می‏گذرد و هیچ نیازی به آنها پیدا نمی‏کنم. برای همین است که همیشه در اسباب‏کشی‏ وسایلی دارم که فقط بارم را سنگین می‏کنند و کارم را سخت‏تر! تعداد این وسایل آنقدر زیاد است که شاید یک کامیون جداگانه لازم است تا آنها را با خود ببرد.

  در خانه جدید به این وسایل باز هم اضافه می‏شود چرا که برخی از وسایل به دردم نمی‏خورند و بعضی دیگر هم آنقدر کهنه شدند که دلم نمی‏خواهد آنها را در خانه جدیدم بچینم. اگر خانه جدیدم انباری بزرگ داشت، شاید باز هم وسوسه می‏شدم تا آنها را با خودم ببرم. اما انباری ساختمان‏های نوساز که جای نفس‏کشیدن ندارد! پس یا باید وسایل اضافی‏ام را کنار خیابان بگذارم و یا به کسانی که نیاز دارند ببخشم. اما پول زیادی که بابت خرید آنها دادم مانع می‏شود که این کار را بکنم.

  به همین دلیل تصمیم گرفتم آنها را بفروشم. می‏توانستم به سراغ سمساری‏ها بروم، و وسایل خود را با قیمت ناچیزی به آنها بدهم که آنها با قیمتی چندین برابر به دست مصرف‏کننده برسانند و یا هزینه‏ قابل توجهی را پرداخت کنم تا بتوانم کالای خود را برای مدت یک یا چند روز در قسمت نیازمندی روزنامه‏ها آگهی کنم.

  به دنبال راه‏حل‏های جدیدتر می‏گشتم که به سایت‏های نیازمندی‏ها برخوردم. سایت‏هایی که در آن‏ خریدار و فروشنده به طور مستقیم به هم وصل می‏شوند. در این سایت‏ها، فروشنده‏ها می‏توانند عکس وسایل خود را به همراه توضیحات لازم، در آگهی درج کنند تا خریداران را از مرغوب بودن آن‏ها مطمئن کنند.

  یکی از این سایت‏های داد و ستد، شیپور (www.sheypoor.com)  است. در این سایت می‏توانیم تک تک کالاهایی را که به نظرمان بدون استفاده می‏آیند از لوازم خانه گرفته تا وسایل آشپزخانه به صورت رایگان آگهی کنیم و بفروشیم. در این سایت دسته‏بندی دقیقی وجود  دارد که کمک می‏کند بتوانیم کالای خود را در جای درست آگهی کنیم تا کسانی که در جستجوی کالایمان هستند به راحتی بتوانند آن را پیدا کنند و بخرند. جالب اینکه هر یک از این آگهی‏ها‏ می‏تواند تا 3 ماه روی سایت باقی بماند.

  شیپور بخشی از مشکل من را حل کرد و باعث شد از شر وسایل اضافی راحت شوم. شما هم می‏توانید قبل از اسباب‏کشی از وسایلی که لازم ندارید یک لیست تهیه کنید وآنها را به صورت رایگان در شیپور آگهی کنید تا هم بارتان را سبک کرده باشید و هم پولی بسازید و وسایل جدید بخرید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.