• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کاظمی: مطلقاً احمدی‌نژاد در کابینه‌ام جایگاهی ندارد
  کد خبر : 1816435

  کاظمی: مطلقاً احمدی‌نژاد در کابینه‌ام جایگاهی ندارد

  کاظمی: مطلقاً احمدی‌نژاد در کابینه‌ام جایگاهی ندارد Reviewed by Farnaz on May 11Rating: وزیر رفاه دولت نهم تاکید کرد که مطلقا احمدی‌نژاد در کابینه‌اش جایگاهی ندارد. به گزارش فارس، پرویز کاظمی وزیر اول رفاه دولت احمدی‌نژاد در بدو ورود به ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران، هدف از حضور خود در صحنه انتخابات را نیاز…

  کاظمی: مطلقاً احمدی‌نژاد در کابینه‌ام جایگاهی ندارد Reviewed by Farnaz on May 11Rating:

  وزیر رفاه دولت نهم تاکید کرد که مطلقا احمدی‌نژاد در کابینه‌اش جایگاهی ندارد.

  به گزارش فارس، پرویز کاظمی وزیر اول رفاه دولت احمدی‌نژاد در بدو ورود به ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران، هدف از حضور خود در صحنه انتخابات را نیاز به رقم خوردن یک تحول در مدیریت کشور عنوان کرد.

  وی بحث مدیریت در کشور را مهم و ضروری دانست و گفت: متاسفانه به دلیل عدم توجه به مدیریت در برخی نقاط دچار مشکلاتی شدیم و اکنون در جایگاهی هستیم که با این منابع و امکانات موجود در کشور هم جوانان تحصیل‌کرده به خارج از کشور می‌روند و هم از امکانات داخل کشور بخوبی استفاده نمی‌کنیم و مردم هم در معیشت با سختی مواجه می‌شوند.

  کاظمی مدیریت صحیح را عاملی برای پیشرفت کشور در عرصه داخلی و بین‌المللی توصیف کرد و گفت: به صورت مستقل به صحنه آمده‌ام.

  این نامزد انتخابات ریاست جمهوری آرامش در زمینه‌های مختلف و تلاش را از جمله مسائل مهم برشمرد و گفت: به کار گرفتن این دو مقوله باعث تحقق یک نتیجه مطلوب می‌شود.

  وی با بیان اینکه بنا دارم که در صحنه حضور داشته باشم، اظهار داشت: اما اگر این رقم بخورد که اقبال به سمت برخی از دوستان برود ما همه باید به این سمت برویم که کشور پیشرفت کرده و رونق بگیرد.

  کاظمی تاکید کرد: مطلقا احمدی‌نژاد در کابینه وی جایی ندارد.

  کاظمی با تاکید بر اینکه در کشور باید مدیریت بله قربان را حذف کنیم از تصمیمات روزمره انتقاد و این موضوع را آفتی برای کشور توصیف کرد.

  وزیر رفاه دولت نهم همچنین با بیان اینکه با توجه به شرایط موجود تصور من این بود که می‌توان مشکلات را برطرف کرد، گفت: در حال حاضر شورای نگهبان چارچوبی قرار داده که بر اساس آن انتخاب خود را انجام می‌دهد، تصریح کرد: امیدوارم شرایط تحقق حماسه سیاسی که با ریسک به وجود می‌آید اجازه داده شود که بنده هم حضور پیدا کنم.

  کاظمی همچنین در پاسخ به این سوال که در صورت عدم صلاحیت چه خواهید کرد، اظهار داشت: تمکین می‌کنم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.