• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مطهری در راه دیدار با هاشمی و دعوت آخر برای کاندیداتوری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از دیدار اعضای تشکل صدای ملت با آیت الله هاشمی رفسنجانی برای دعوت از وی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
  کد خبر : 1816417

  مطهری در راه دیدار با هاشمی و دعوت آخر برای کاندیداتوری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از دیدار اعضای تشکل صدای ملت با آیت الله هاشمی رفسنجانی برای دعوت از وی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

  نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از دیدار اعضای تشکل صدای ملت با آیت الله هاشمی رفسنجانی برای دعوت از وی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

  مطهری در راه دیدار با هاشمی و دعوت آخر برای کاندیداتوری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از دیدار اعضای تشکل صدای ملت با آیت الله هاشمی رفسنجانی برای دعوت از وی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.Reviewed by Farnaz on May 11Rating:

  علی مطهری با اشاره به دیدار خود و اعضای دیگر تشکل “صدای ملت” با هاشمی رفسنجانی رئیس تشخیص مصلحت نظام اظهارداشت: این دیدار تا دقایقی دیگر انجام می شود و هدف ما از این دیدار مشورت و تبادل نظر با آقای هاشمی درباره مسائل مختلف و دعوت از وی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است.

  به گفته وی افرادی که قرار است در این دیدار حضور داشته باشند اعضای موسس این تشکل و اعضای جدید هستند.

  ساعت دیدار اعضای تشکل صدای ملت با هاشمی رفسنجانی 10 صبح روز شنبه و در آخرین روز از مهلت ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری تعیین شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.