• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شیوه جدید استقبال در سفرهای استانی + تصاویر
  کد خبر : 1816176

  شیوه جدید استقبال در سفرهای استانی + تصاویر

  به دنبال کاهش استقبال مردمی از سفرهای اخیر رئیس‌جمهور به استان‌ها، دولتی‌ها در برنامه ای جدید مکان سخنرانی احمدی‌نژاد را از ورزشگاه‌ها به یکی از میادین مرکزی شهرها منتقل کردند.

  شیوه جدید استقبال در سفرهای استانی + تصاویرReviewed by Farnaz on May 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از مشرق، پس از آن که در دور جدید سفرهای دولت به استان‌ها، برگزاری مراسم حماسه حضور به رفع مشکلات مردم ترجیح داده شد،استقبال مردم از سفر رئیس‌جمهور به حدی کاهش پیدا کرد که مقایسه تصاویر حضور مردم در سخنرانی‌های احمدی‌نژاد در سفرهای گذشته با سفرهای کنونی،برای برگزارکنندگان گران تمام شد.

  در سفرهای اخیر شاهد بودیم که هیچ‌گاه ورزشگاه‌هایی که میزبان سخنرانی احمدی‌نژاد بودند، پر نمی‌شدند و دانش‌آموزان و کارمندان دستگاه‌های دولتی هم، در حدی نبودند که ورزشگاه را همچون سال‌های قبل پر کنند.

  برای رفع این مشکل، دولتی‌ها در برنامه ای جدید مکان سخنرانی‌های احمدی‌نژاد را از ورزشگاه‌های شهرهای میزبان به یکی از میادین اصلی شهرها انتقال داده‌اند، چرا که با این اقدام هم امکان مقایسه میزان استقبال با سفرهای گذشته ممکن نخواهد بود و هم میادین مرکزی شهرهایی چون ارومیه و ساری با جمعیت محدودی هم پر می‌شود و همچون ورزشگاه‌ها نیازی به حضور چند هزار نفری مردم نیست.

  در دو سفر اخیر رئیس‌جمهور به آذربایجان غربی و مازندران، بر خلاف سفرهای گذشته، مکان سخنرانی رئیس‌جمهور از ورزشگاه شهرهای ارومیه و ساری به یکی از میادین اصلی این دو شهر منتقل شد. طبیعی است میادین شهرها هم فضای محدودی را در بر می‌گیرد.

  1سفر استانی دور سوم به آذربایجان غربی 
  مکان سخنرانی: ورزشگاه تختی ارومیه

  2سفر هفته گذشته به آذربایجان غربی 
  مکان سخنرانی: یکی از میادین شهر ارومیه

  3سفر دور سوم به مازندران
  مکان سخنرانی: ورزشگاه ساری

  4سفر امروز به مازندران
  مکان سخنرانی: یکی از میادین اصلی شهر ساری

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.