• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » واژگوني آمبولانس و توضيحات اورژانس
  کد خبر : 1815990

  واژگوني آمبولانس و توضيحات اورژانس

  واژگوني آمبولانس و توضيحات اورژانسReviewed by Farnaz on May 8Rating: در پي واژگوني يك دستگاه آمبولانس حامل يك بيمار در محور باشت – چرام، مسوول روابط‌ عمومي اورژانس استان كهگيلويه و بويراحمد توضيحاتي را در اين باره ارائه كرد. محمدرضا قنبري با اشاره به حادثه واژگوني يك دستگاه آمبولانس حامل يك بيمار قلبي در يكي…

  واژگوني آمبولانس و توضيحات اورژانسReviewed by Farnaz on May 8Rating:

  در پي واژگوني يك دستگاه آمبولانس حامل يك بيمار در محور باشت – چرام، مسوول روابط‌ عمومي اورژانس استان كهگيلويه و بويراحمد توضيحاتي را در اين باره ارائه كرد.

  محمدرضا قنبري با اشاره به حادثه واژگوني يك دستگاه آمبولانس حامل يك بيمار قلبي در يكي از محورهاي جنوبي اين استان، گفت: اين آمبولانس حامل يك بيمار زن 57 ساله داراي ناراحتي قلبي بود.

  وي با بيان اينكه اين آمبولانس در حال انتقال اين بيمار از بيمارستان دهدشت به بيمارستان نمازي شيراز بود، اظهاركرد: در مسير باشت – چرام يك دستگاه خودروي سنگين در جهت خلاف اين خودرو نور بالازده و سبب مي‌شود كه اين آمبولانس از مسيراوليه منحرف و در حاشيه جاده واژگون شد. قنبري با بيان اينكه در پي اين حادثه، به هيچ يك از سرنشينان اين آمبولانس از جمله اين زن بيمار آسيبي وارد نشد، گفت: تنها دو تن دچار آسيب‌ديدگي سطحي شدند كه پايگاه اورژانس آنها را در محل به شكل سرپايي مداوا كرد.

  مسوول روابط‌ عمومي اورژانس استان كهگيلويه و بويراحمد با اشاره به انتقال اين زن به بيمارستان شهيدرجايي گچساران به ايسنا گفت: صدمه‌يي ناشي از تصادف به اين زن وارد نشده، اما وي چند ساعت پس از انتقال به بيمارستان، به علت ديگري جان خود را از دست داد. وي با تاكيد بر اينكه مرگ اين بيمار به علت شدت جراحت ناشي از اين تصادف نبوده، گفت: آمبولانس حادثه ديده، اعزامي و از نوع تويوتا هايس بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.