• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » تاریخی » اعدام آخرین وزیر زن شاهنشاهی
  کد خبر : 1815932

  اعدام آخرین وزیر زن شاهنشاهی

  اعدام آخرین وزیر زن شاهنشاهیReviewed by Farnaz on May 8Rating: امروز 18 اردیبهشت سالگرد اعدام اولین زن در دولت های قبل از انقلاب 1357 است. او که قبل از انقلاب سمت وزیر آموزش و پرورش را برعهده داشت بعد از انقلاب دستگیر و پس از محاکمه، در سال 1359 اعدام شد.  اتهام فرخ‌رو پارسا، وزیر…

  اعدام آخرین وزیر زن شاهنشاهیReviewed by Farnaz on May 8Rating:

  امروز 18 اردیبهشت سالگرد اعدام اولین زن در دولت های قبل از انقلاب 1357 است.

  او که قبل از انقلاب سمت وزیر آموزش و پرورش را برعهده داشت بعد از انقلاب دستگیر و پس از محاکمه، در سال 1359 اعدام شد.

   اتهام فرخ‌رو پارسا، وزیر آموزش و پرورش دولت امیرعباس هویدا، “حیف و میل و غارت بیت‌المال و اشاعه فساد و فحشاء در فرهنگ مملکت با به کار گماردن افراد هرزه در سمت‌های مهم وزارتی و ترتیب دادن اردوگاه‌های اختلاطی” بود . 

  بامداد امروز “فرخ‌رو پارسا”، وزیر آموزش و پرورش دولت امیرعباس هویدا به حکم دادگاه انقلاب اسلامی اعدام شد . طبق رای نهایی دادگاه انقلاب اسلامی مرکز که دیروز صادر شد فرخ‌رو پارسا به جرم حیف و میل و غارت بیت‌المال و اشاعه فساد و فحشاء در فرهنگ مملکت با به کار گماردن افراد هرزه در سمت‌های مهم وزارتی و ترتیب دادن اردوگاه‌های اختلاطی و زیر پا گذاشتن اخلاق اسلامی، از ائمه کفر و ضلال و از مصادیق روشن مفسدین فی‌الارض تشخیص داده و مطابق نص صریح قرآن محکوم به اعدام و استرداد کلیه اموال منقول و غیرمنقول شد. این حکم ساعت یک و سی دقیقه بامداد امروز به اجرا درآمد.

  285156_362285155_383

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.