• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » گاردین: تکامل سبک احمدی‌نژاد/ از کاپشن سفید تا کت و شلوار سبک ایتالیایی
  کد خبر : 1815924

  گاردین: تکامل سبک احمدی‌نژاد/ از کاپشن سفید تا کت و شلوار سبک ایتالیایی

  گاردین: تکامل سبک احمدی‌نژاد/ از کاپشن سفید تا کت و شلوار سبک ایتالیایی Reviewed by Farnaz on May 8Rating: رئیس‌جمهور ایران از پوشیدن کاپشن سفید و محقر به لباس های مناسب در سفر و از مردی از جنس مردم به مردی جهانی حرکت کرد. به گزارش نامه به نقل از گاردین، زمانی که احمدی نژاد…

  گاردین: تکامل سبک احمدی‌نژاد/ از کاپشن سفید تا کت و شلوار سبک ایتالیایی Reviewed by Farnaz on May 8Rating:

  رئیس‌جمهور ایران از پوشیدن کاپشن سفید و محقر به لباس های مناسب در سفر و از مردی از جنس مردم به مردی جهانی حرکت کرد.

  به گزارش نامه به نقل از گاردین، زمانی که احمدی نژاد در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری سال 2005 حضور یافت کاپشن سفید مشخصه وی بود که به یک مارک تجاری تبدیل شد. حامیان وی بر این باور بودند که این کاپشن مشخصه مردی است که شهردار تهران بود و از جنس مردم در حالی که مخالفان وی با انتقاد از نوع پوشش وی معتقد بودند که این نوع لباس پوشیدن احمدی نژاد به وجهه کشور لطمه وارد می کند.

  احمدی نژاد در نخستین سال ریاست جمهوریش همچنان به عادت های پوشش خود با وجود انتقادات ادامه داد. با این حال، همزمان با تثبیت موقعیت وی در قدرت کاپشن برند تجاری وی به کناره رفت و مسیر برای استفاده از لباس های مناسب هموار شد.

  در حالی که ایران در آستانه برگزاری یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری قرار دارد احمدی نژاد بار دیگر به پوشیدن کاپشن نوستالژیکش بازگشت. این در حالی است که مرد 57 ساله رئیس جمهور نمی تواند بر اساس قوانین انتخاباتی جمهوری اسلامی ایران برای بار سوم نامزد ریاست جمهوری شود.

  در حالی که احمدی نژاد برای معرفی کاندیدای مورد حمایت دولت «اسفندیار رحیم مشایی» همراه با این کاپشن در سفرهای استانی به سر می برد در کنفرانس جهانی علما و روحانیون بیداری اسلامی هفته گذشته وی یک کت و شلوار راه راه باریک آبی تیره سبک ایتالیایی به تن داشت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.