• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مشاور پارلمانی مجمع: آیت الله هاشمی اراده ای برای ورود به انتخابات ندارد
  کد خبر : 1815877

  مشاور پارلمانی مجمع: آیت الله هاشمی اراده ای برای ورود به انتخابات ندارد

  به این آقایان گفتم همه تخریب کنندگان آیت الله هاشمی می دانند که در نظرسنجی ها وی در راس است و اقبال مردمی نسبت به ایشان بر همه روشن است با این حال و با وجود دعوت های مکرر از ناحیه اقشار و گروههای مختلف مردمی و سیاسی، تا جایی که من سراغ دارم ایشان اراده ای برای آمدن ندارند.

  مشاور پارلمانی مجمع: آیت الله هاشمی اراده ای برای ورود به انتخابات ندارد Reviewed by Farnaz on May 8Rating:

  حجت الاسلام قدرت الله علیخانی مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با اعتدال در پاسخ به سوالی درباره نامه جمعی از نمایندگان مجلس به آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: من امروز صبح حدود ساعت 11:30 وارد مجلس شدم و برخی دوستان نماینده هنگام خروج از صحن مجلس به بنده گفتند که بعضی از آقایان نماینده در حال جمع آوری امضا برای نامه ای به آیت الله هاشمی رفسنجانی هستند. البته گویا این همان نامه ای است که قبلا جناب حجت الاسلام آقای حسینیان خبر آن را اعلام کرده بود.

  قدرت الله علیخانی گفت: همچنین با برخی دوستان دیگر و آقایان حسینیان، مظفر و قاضی زاده نماینده مشهد ، گپ و گفتی داشتیم درباره مباحث روز از جمله انتخابات و البته بحث های بسیار داغی بود و جای خبرنگاران هم خالی بود . البته بحث ها آنقدر بالا گرفت که برخی نمایندگان با تلفن های همراهشان از این جلسه دیدنی عکس و فیلم می گرفتند.

   بنده به این دوستان عرض کردم تا جایی که من می دانم آیت الله هاشمی رفسنجانی اراده ای برای آمدن ندارند ، علت نگرانی شما چیست؟

  مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به این آقایان گفتم همه تخریب کنندگان آیت الله هاشمی می دانند که در نظرسنجی ها وی در راس است و اقبال مردمی نسبت به ایشان بر همه روشن است با این حال و با وجود دعوت های مکرر از ناحیه اقشار و گروههای مختلف مردمی و سیاسی، تا جایی که من سراغ دارم ایشان اراده ای برای آمدن ندارند.

  قدرت الله علیخانی با بیان اینکه تخریب کنندگان آیت الله هاشمی رفسنجانی و کسانی که این روزها نگران حضور ایشان هستند  بهتر است دو سه روزی صبر پیشه کنند و خود را به گناه تخریب و بدگویی دیگران آلوده نکنند  گفت: کمی صبر کنید همه چیز عیان خواهد شد.  البته نوعا باید تخریب ها بعد از ورود کاندیداها به میدان رقابت انجام شود که گویا نگرانی برخی گروهها به قدری عمیق است که احتمال حضور ایشان آنها را به تکاپو انداخته است.

  اینجانب با وجود همه اختلاف دیدگاههای عمیقی که با برخی از آقایان دارم دیدگاههای ایشان را شنیدم و آنان هم عرایض بنده را شنیدند و  جلسه ای دوستانه و صمیمی بود ، ای کاش در سایر محافل سیاسی کشور به جای سیل تهمتها و تخریبها کمی هم اخلاق رعایت شود.

  اما در رابطه با نامه بعضی از آقایان به آیت الله هاشمی رفسنجانی باید بگویم اطلاع دقیقی از متن این نامه و تعداد امضاها ندارم البته چه خوب است اسامی امضا کنندگان این نامه اعلام شود و  قضاوت به عهده مردم گذاشته شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.