• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار هنری , فرهنگی و هنری » تازه‌ترین اظهارات «شمقدری» درباره‌ بازگشایی خانه سینما
  کد خبر : 1815722

  تازه‌ترین اظهارات «شمقدری» درباره‌ بازگشایی خانه سینما

  شمقدری درباره‌ی گفته‌ مشایی که تاکید کرده است، خانه‌ی سینما در دولت دهم حتما بازگشایی می‌شود، گفت: من از این موضوع خبر ندارم. ولی ما کارمان را انجام می‌دهیم و فکر می‌کنم، جمهوری اسلامی یک سیستم یکپارچه است و دولت‌ها نیز بر اساس وظایفی که مردم بر عهده‌شان می‌گذارند کار می‌کنند و قرار نیست کارها عقب و جلو شود.

  تازه‌ترین اظهارات «شمقدری» درباره‌ بازگشایی خانه سینما Reviewed by Farnaz on May 8Rating:

  جواد شمقدری از انتخاب یک هیات پنج نفره از اهالی سینما برای بازگشایی خانه سینما خبر داد.

  به گزارش ایسنا، رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره‌ی مسایل اخیر و بحث‌های بوجود آمده درباره‌ی بازگشایی خانه سینما گفت: پیش از این هیات هفت‌نفره‌ای برای تدوین اساس‌نامه‌ی خانه‌ی سینما تشکیل‌شده بود که در جلسه‌ی اول به آن‌ها گفته شد به عنوان یک گروه مشورتی برای تدوین اساس‌نامه همکاری می‌کنند، حالا هم کار این اساس‌نامه انجام و تمام شده است.

  او با اشاره به حکم اخیری که برای تشکیل هیات بازگشایی خانه سینما داده است، ادامه داد: حال یک هیات پنج نفره از اهالی سینما انتخاب می‌شوند تا کارهای بازگشایی خانه‌ی سینما را پیگیری کنند، البته هیات ساماندهی صنوف هم همکاری می‌کنند.

  او درباره‌ی گفته‌ مشایی که تاکید کرده است، خانه‌ی سینما در دولت دهم حتما بازگشایی می‌شود، گفت: من از این موضوع خبر ندارم. ولی ما کارمان را انجام می‌دهیم و فکر می‌کنم، جمهوری اسلامی یک سیستم یکپارچه است و دولت‌ها نیز بر اساس وظایفی که مردم بر عهده‌شان می‌گذارند کار می‌کنند و قرار نیست کارها عقب و جلو شود.

  رییس سازمان سینمایی تاکید کرد: ما فکر می‌کنیم کارهایی که در این دولت در مسیر طبیعی خود جلو می‌رود، در دولت بعدی هم به مسیر خود ادامه خواهد داد.

  شمقدری درباره‌ی اینکه آیا قرار است در روزهای پایانی دولت دهم با توجه به حل شدن مشکل اکران برخی فیلم‌ها، مشکل فیلم‌های دیگری از جمله «گزارش یک جشن» و «خیابان‌های آرام» برطرف شود گفت: هر فیلمی مسائل خود را دارد ولی در عین حال ما در حال پیگیری هستیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.