• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » کمک دو میلیون یورویی آلمان به پناهندگان در ایران
  کد خبر : 1815604

  کمک دو میلیون یورویی آلمان به پناهندگان در ایران

  دولت آلمان باری دیگر به دسترسی پناهندگان افغان در ایران به فرصتهای بهداشتی و معیشتی کمک می کند

  کمک دو میلیون یورویی آلمان به پناهندگان در ایران Reviewed by Farnaz on May 7Rating:

  afqan2دولت آلمان اشتراک مساعی خود در امر حمایت از پناهندگان افغان ساکن ایران را در قالب یک حرکت سخاوتمندانه و اهداء مبلغ 2 میلیون یورو نشان داد. این کمک پناهندگان آسیب پذیر را قادر خواهد ساخت تا ازمراقبتهای درمانی و همچنین دوره های آموزشی فنی و حرفه ای استفاده کنند.
  این کمک بواسطه استفاده از طرح بیمه درمانی و برنامه مساعدت پزشکی و اجتماعی یکپارچه کمیساریا، امکان دسترسی بهتر به خدمات مراقبتهای درمانی را برای پناهندگان فراهم خواهد نمود. این کمک همچنین باعث خواهد شد اجرای دوره های آموزش فنی حرفه ای که بر اساس نیازهای بازار در زمینه های مختلف طراحی می شوند و نهایتاً منجر به ایجاد فرصتهای شغلی در افغانستان خواهند شد، اجرایی شوند.
  برنارد دویل، نماینده کمیساریا در ایران از دولت آلمان برای این اقدام بشردوستانه تشکر کرد و گفت، “ما از دولت آلمان برای این کمک سخاوتمندانه در زمانی که کل دنیا با مشکل اقتصادی دست و پنجه نرم می کند، سپاسگذاریم”.
  آقای برند اربل، سفیر آلمان در ایران گفت، “من بسیار خشنودم که ما باری دیگر توانستیم از این فعالیت مهم کمیساریا در ایران حمایت نماییم. آلمان سالهای بسیاری در امر بهبود وضعیت پناهندگان افغان در ایران سهیم بوده است. این کمکهای منظم تعهد پایدار دولت آلمان بعنوان یک شریک قابل اعتماد در زمینه کمکهای بشر دوستانه، نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا را برجسته نموده است.”
  کمیساریا با همکاری دولت ایران، برنامه هایی جهت پاسخگویی به نیازهای پناهندگان در بخشهای مختلف از جمله بهداشت و معیشت طراحی می نماید. این برنامه ها به گونه ای طراحی می شوند که باعث کاهش فشار آنها بر روی ملت ایران خواهند شد و کمک خواهند کرد تا پناهندگان در بازسازی کشورشان پس از بازگشت سهیم شوند.
  برنارد دویل افزود، “ارزیابی نیازهای جامع جهت کمک به پناهندگان ساکن ایران، نشانگر آن است که در سال 2013 حدود 59،000،000 دلار آمریکا برای اجرای برنامه ها مورد نیاز است و ما امیدواریم که با کمک سخاوتمندانه کشورهای اهدا کننده بتوانیم این بودجه را تأمین نماییم.”
  جمهوری اسلامی ایران با بیش از 880،000 پناهنده ثبت نام شده، که بالغ بر840،000 نفر آنها افغان هستند، میزبان دومین بزرگترین جمعیت پناهنده در جهان است

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.