• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کاظم صدیقی: کسانی که دم از سازش می زنند نمی توانند عهده دار مدیریت کشور باشند
  کد خبر : 1815586

  کاظم صدیقی: کسانی که دم از سازش می زنند نمی توانند عهده دار مدیریت کشور باشند

  آیت الله صدیقی، امام جمعه تهران گفت: برخی از تکنوکرات ها و سازش کارها که شروع کردند به تبلیغات، چراغ سبز نشان می دهند و حرف هایی درباره سازش می زنند، اینها نمی توانند مملکت را اداره کنند و به دنیا و آخرت ما صدمه می زنند؛ کسی باید مملکت را اداره کند که نترسد.

  کاظم صدیقی: کسانی که دم از سازش می زنند نمی توانند عهده دار مدیریت کشور باشند Reviewed by Farnaz on May 7Rating:

  امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه رمز پیروزی ما مقاومت است و اگر زمانی مقاومت مان کم شود به گونه ای که مجبور به سازش شویم همه چیزمان را از دست می دهیم گفت: پیشرفت ما در سایه مقاومت است و این روزها برخی از افراد چراغ سبز نشان می دهند و حرف از سازش به میان می آورند، این افراد نمی توانند عهده دار کشور باشند و آن را اداره کنند.

  به گزارش مهر، آیین رونمایی از “منشور انتخاباتی” جنبش های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور آیت الله صدیقی، امام جمعه تهران، دکتر صمد مومن بالله، معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، مجتبی اکبری، مدیر کل دبیرخانه مرکزی تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، اخوان فرد ، رئیس واحد تهران شمال دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از دبیران تشکل های دانشجویی سراسر کشور، 17 اردیبهشت ماه 1392 در سالن اجتماعات واحد تهران شمال دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

  آیت الله صدیقی، امام جمعه تهران گفت: برخی از تکنوکرات ها و سازش کارها که شروع کردند به تبلیغات، چراغ سبز نشان می دهند و حرف هایی درباره سازش می زنند، اینها نمی توانند مملکت را اداره کنند و به دنیا و آخرت ما صدمه می زنند؛ کسی باید مملکت را اداره کند که نترسد.

  آیت الله صدیقی در ادامه مراسم رونمایی از “منشور انتخاباتی” جنبش های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابراز خرسندی از روند فعلی جنبش دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امروز سنگر دانشگاه به دست کسانی است که با ایمان و اراده قوی آن را اداره می کنند،

  وی در ادامه اظهار داشت: روزگاری نماز خواندن و محاسن داشتن و یا برگزاری کرسی های دانشجویی در دانشگاه جرم بود. آبادانی این کشور را مدیون خون شهدا هستیم نکند که از عهده اداره آن برنیاییم که مجبور به سازش و یا عقب نشینی شویم.

  وی ادامه داد: رمز پیروزی ما مقاومت است، چه بسا که امام خمینی هم (ره) فرموده بودند که نه غربی، نه شرقی جمهوری اسلامی؛ چرا که اسلام مکتب ساز است و اگر زمانی مقاومت مان کم شود به گونه ای که مجبور به سازش شویم همه چیزمان را از دست می دهیم، پیشرفت ما در سایه مقاومت است. این روزها برخی از افراد چراغ سبز نشان می دهند و حرف از سازش به میان می آورند. این افراد نمی توانند عهده دار کشور باشند و آن را اداره کنند.

  امام جمعه تهران تصریح کرد: کسی باید روی کار بیاید که نترسد و کشور را به یک استقلال سیاسی و اقتصادی برساند. ما دولتی می خواهیم که زیر سایه امیرالمومنین (ع) باشد و ولایت را قبول داشته باشد. کسی که با روشنگری به مسایل روز جامعه و با آگاهی و تعهد بتواند از کشور پاسداری کند. این مسیری که قرار است طی شود خط سرخ کربلاست اگر نتوانیم حفظش کنیم هم جان و هم دین مان نابود می شود. بنابراین باید این کیان و انقلاب را با چنگ و دندان حفظ کنیم.

  آیت الله صدیقی بیان داشت: شواهد و قرائن نشان می دهد که جهان آماده این است که امام زمان (عج) ظهور کنند، چرا که همه خسته ایم و دنبال راه نجات هستیم و راه نجات تنها در اسلام است و دعا و اشک و سوز و آه سلاحی است تا خداوند آتش بغض و کینه و غضب را از دلها خاموش  کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.