• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » برهانی : در آسیا بزرگتر از قلعه نوئی برای استقلال نیست
  کد خبر : 1815520

  امیدوارم نظر کریمی احساسی باشد و برگردد

  برهانی : در آسیا بزرگتر از قلعه نوئی برای استقلال نیست

  در آسیا بزرگتر از قلعه نویی برای استقلال وجود ندارد و امیدوارم او بماند. قلعه نویی شدیدا استقلالی است و این تیم را دوست دارد.

  برهانی : در آسیا بزرگتر از قلعه نوئی برای استقلال نیستReviewed by Farnaz on May 7Rating:

  استقلال یک هفته مانده به لیگ برتر قهرمان شد تا آبی پوشان با خاطره ای شیرین اهواز را ترک کنند. آرش برهانی هم سومین قهرمانی اش را در لیگ برتر تجربه  کرد. آرش که یک بار با پیراهن پاس قهرمان شده بود دومین قهرمانی اش را با پیراهن استقلال به دست آورد و از این موضوع خوشحال است. مهاجم آبی ها در مورد قهرمانی استقلال، خداحافظی مهدوی کیا و کریمی و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می دهد. حرف های برهانی را می خوانید.

   برهانی در مورد سومین قهرمانی خودت در لیگ برتر چه صحبتی  داری؟

  خیلی خوشحالم و امیدوارم این احساس را در سال های آینده هم تجربه کنم. قهرمانی دوباره با استقلال اتفاق خوبی بود و از این بابت خدا را شکر می کنم.

  آیا استقلال شایسته قهرمانی بود؟

  شک نکنید که شایسته بودیم. ما امسال تیم خوبی داشتیم و  البته مشکلاتی وجود داشت که خیلی مواقع اذیتمان کرد ولی خدا را شکر می کنم که قهرمان شویم و هواداران را خوشحال کردیم. ما این قهرمانی را به همه استقلالی ها تقدیم می کنیم.

  امیر قلعه نویی گفته که از استقلال می رود تا یک مربی بزرگتر جای او بیاید. در این مورد  چه صحبتی داری؟

  در آسیا بزرگتر از قلعه نویی برای استقلال وجود ندارد و  امیدوارم او بماند. قلعه نویی شدیدا استقلالی است و این تیم را دوست دارد. من معتقدم او به خاطر وضعیت استقلال و هواداران در این تیم می ماند.

  خودت هم سال بعد در استقلال می مانی؟

  همیشه اولویت من استقلال بوده و اگر شرایط فراهم شود می مانم. در ضمن امیدوارم هواداران تیم از عملکردم راضی باشند.

  راستی در مورد باخت پرسپولیس در فینال جام حذفی چه صحبتی داری؟

  پرسپولیس در فوتبال ایران یک تیم بزرگ است که زحمت کشید و تا فینال رسید. آنها تیم پرطرفداری هستند ولی سپاهان در فوتبال ایران یک باشگاه پرقدرت است که برنامه ریزی خوبی دارد. سپاهان شایسته قهرمانی بود ولی من بیشتر دوست داشتم پرسپولیس قهرمان شود.

   برهانینحوه خداحافظی مهدی مهدوی کیا  خیلی ها را ناراحت کرد. در این مورد چه صحبتی داری؟

  این نحوه خداحافظی به هیچ عنوان حق آقا مهدی نبود. او بیش از یک دهه یک سرمایه ملی برای فوتبال ایران بود و محبوبیت خاصی نزد هواداران استقلال و پرسپولیس داشت. بابت این اتفاق ناراحت هستم.

  باور می کردی علی کریمی از فوتبال خداحافظی کند؟

  کریمی هم یکی از بازیکنان بزرگ فوتبال ایران است. او به خاطر بعضی مسائل ناراحت است که چنین تصمیمی را گرفته ولی امیدوارم نظرش را عوض کند. ما باید قدر چنین بازیکنانی را بیشتر بدانیم در ضمن کریمی بازیکنی است که به لیگ برتر جذابیت می دهد و بودنش به نفع فوتبال ایران است

  منبع: گل دات کام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.