• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دوباره ایران مقصر شد؟
  کد خبر : 1815493

  دوباره ایران مقصر شد؟

  شبکه های وهابی از ابتدا ی ناآرامی های سوریه همسو با محور عربی –غربی –عبری به حمایت از “ارتش “آزاد ،جبهه النصره ” وسایر گروه های تروریستی پرداخته و سعی در مردمی جلوه داد ن این جنگ داشتند.

  دوباره ایران مقصر شد؟Reviewed by Farnaz on May 7Rating:

  IMG15263983وقتی پس از گذشت بیش از دو سال نا ارامی و جنگ داخلی همه جانبه علیه ملت و دولت سوریه این تروریست ها کار بجایی نبردند لذا به شعله ور کردن جنگ در میدان دین ومذهب روی آوردند که این طرح نیز به شکست انجامید ودر نهایت به سراغ عبور از خط قرمزها رفتند.
  تروریست ها با نبش قبر صحابی پیامبر (ص)توهین ها وهتاکی های 2سال گذشته خود به ادیان و پیروان مذ اهب مختلف سوری را به نهایت رساندند و چهره ضد دینی وهابیت واقعی خود را اشکار تر کردند.
  پس از این بی حرمتی موج محکومیت  ها توسط علما دینی اعم از شیعه وسنی و اقشار گوناگون در سایر کشور های اسلامی به راه افتاد .رخدادی که به طور طبیعی به مزاج شبکه های وهابی تروریست خوش نیامد .
  پیش بینی این امر بر کسی پوشیده نبود اما ادعای مضحک این شبکه  ها که مدعی پیروی از قران وسنت ودفاع از صحابی هستند باعث شگفتی هر فرد منصفی می شود
  شبکه وهابی کلمه در برنامه زنده “زیر زربین ” بجای محکومیت این واقعه غیر انسانی و د فاع  از صحابی جلیل القدر حجر بن عدی که قتل وی  توسط معاویه بن ابن سفیان در آن عصر مورد اعتراض همه صحابه واقعی حتی عائشه قرار گرفت این اعتراضات را محدود به ایران دانست وآنرا عمل تمرینی –نمایشی “نامگذاری کرد .
  مجری این برنامه با الفاظی مسلمانان معترض به جنایت وهابیون در سوریه را مورد خطاب قرار داد که گویی انان این عمل ضد دین را انجام داده اند او در این رابطه گفت در این یکی دو روز اخیر شاهد عملیات تمرینی  نمایشی فتنه انگیزان صفوی بودیم که وقاحت و فضاحت خودشان را به نمایش گذاشتن با ادعای محکومیت نبش قبر حجر بن عدی
  این در حالی است که موج محکومیت ها به شیعیان ایران محدود نشده و اهل سنت کشورمان همسو با برادران دینی خود در ایران و همگام با مسلمانان در سایر کشور های اسلامی از قبیل مصر ،عراقفپاکستان این جنایت را محکوم کردند
  با این نحوه عکس العمل ،وابستگی این شبکه که خود را نماینده اهل سنت معرف یمی کرده و منکر وابستگی خود و عواملش به فرقه وهابیت می شدند مشخص تر شد.

  منبع: جام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.