• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » دستگيري شکارچي زنان درتهران + عکس
  کد خبر : 1815416

  دستگيري شکارچي زنان درتهران + عکس

  با بدست آمدن تصاوير دوربين هاي مداربسته بانکي، از شکات پرونده جهت شناسايي تصاوير دعوت به عمل آمد و تمامي آنها تصوير فردي لاغر اندام و با موهاي کم پشت را به عنوان متهم ، مورد شناسايي قرار دادند.

  دستگيري شکارچي زنان درتهران + عکس Reviewed by Farnaz on May 7Rating:

  سرهنگ محمديان از دستگيري راننده يک دستگاه پرايد مشکي رنگي که پس از سرقت اموال زنان جوان، آنان را مورد آزار و اذيت قرار مي داد، خبر داد و افزود: شاکيان به اداره پنجم پليس آگاهي مراجعه کنند.

  284902_978به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ عباسعلي محمديان، رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ ظهر امروز، در گفتگو با خبرنگار ما به تشريح جزييات اين خبر پرداخت.

  وي گفت: در تاريخ 31 فروردين ماه سال جاري، خانم جواني با مراجعه به کلانتري 145 ونک به مأموران اعلام کرد که توسط راننده يک دستگاه خودرو پرايد مشکي مورد سرقت اموال و آزار و اذيت قرار گرفته است.

  پرونده در اداره پنجم پليس آگاهي

  با تشکيل پرونده مقدماتي با موضوع “سرقت به عنف” و به دستور بازپرس شعبه 13 دادسراي ناحيه 27 ، پرونده جهت رسيدگي تخصصي در اختيار کارآگاهان اداره پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

  اظهارات شاکيه

  شاکيه پس از حضور در اداره پنجم پليس آگاهي ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:”ساعت 20 و 40 دقيقه 31 فروردين ماه، در خيابان شريعتي ـ روبروي بيمارستان ايران مهر سوار يک دستگاه خودرو پرايد مشکي صندوق دار به شماره پلاک …. شدم ؛ در ابتداي پل عابر پياده  جنب مجموعه ورزشي انقلاب، راننده پرايد با قمه مرا تهديد و اقدام به سرقت 30 هزار تومان وجه نقد ، گردنبند طلا و عابر بانک نمود اما با وجود سرقت اموالم و با گذاشتن چاقو روي صورتم مرا مورد آزار و اذيت نيز قرار داد که به محض ايستادن يک دستگاه خودرو در کنار من ، به سرعت مرا از ماشين پياده و از محل گريخت”.

  تحقيقات پليسي

  با آغاز رسيدگي به پرونده، کارآگاهان در اولين مرحله از اقدامات پليسي خود به بررسي شماره پلاک خودرو پرايد پرداخته و اطلاع پيدا کردند که خودرو سرقتي بوده و در سال جاري در خيابان گلبرگ به سرقت رفته است.

  همزمان با ادامه تحقيقات جهت شناسايي و دستگيري متهم ، پرونده هاي مشابه مورد بررسي قرار گرفت و کارآگاهان موفق به شناسايي تعداد ديگري از زنان جواني شدند که آن ها نيز به همين شيوه و شگرد توسط سرنشين يک دستگاه خودرو پرايد مشکي مورد سرقت اموال و آزار و اذيت قرار گرفته بودند؛ يکي از شکات پس از حضور در اداره پنجم و در اظهارات خود به کارآگاهان گفت:”زمانيکه متوجه نيت راننده پرايد شدم خود را در حاليکه ماشين در حال حرکت بود ، به بيرون از ماشين پرتاب کردم”.

  با توجه به حساسيت موضوع، تيم ويژه اي از کارآگاهان اداره پنجم پليس آگاهي اقدامات پليسي گسترده اي را آغاز و سرانجام موفق به شناسايي تصوير متهم در زمان مراجعه به يکي از شعبات بانکي غرب تهران شدند.

  با بدست آمدن تصاوير دوربين هاي مداربسته بانکي، از شکات پرونده جهت شناسايي تصاوير دعوت به عمل آمد و تمامي آنها تصوير فردي لاغر اندام و با موهاي کم پشت را به عنوان متهم ، مورد شناسايي قرار دادند.

  سرانجام با اقدامات گسترده پليسي، کارآگاهان موفق به شناسايي متهم به نام “غلامرضا . ن” شدند که بلافاصله هماهنگي هاي لازم قضايي انجام و متهم مورخ 15 ارديبهشت ماه دستگير و در بازرسي از مخفيگاهش تعدادي از اموال و مدارک شناسايي متعلق به تعدادي از شکات نيز کشف شد.

  اعترافات متهم

  متهم پس از انتقال به اداره پنجم و انجام مواجهه حضوري، توسط شکات مورد شناسايي قرار گرفت که چاره اي جز بيان حقيقت نداشت، در اعترافات اوليه خود و در خصوص نحوه انتخاب طعمه هاي خود به کارآگاهان گفت:”عصرها به تهران مي آمدم مسافران [زني] را که از نظر شکل ، ظاهري خوب داشتند را سوار کرده و [ در ادامه ] با چاقو آنها را تهديد و اموالشان را سرقت و بعد از سرقت، آنها را مجبور مي کردم تن به خواسته من بدهند”.

  متهم پس از مواجهه حضوري با يکي از شکات و تأييد اظهارات اين زن جوان، به کارآگاهان گفت : ” [ اين خانم جوان ] را در زير پل اشرفي اصفهاني به عنوان مسافر سوار کرده و نزديک ميدان پونک زمانيکه مي خواست پياده شود ، چاقو را زير پهلويش گذاشته و درب خودرو را قفل کرده و در مکاني خلوت در پشت يک دستگاه اتوبوس توقف و کليه لوازم او را برداشته و بعد از سرقت ، او را مجبور کردم تا … ؛ نهايتا اين خانم جوان را در ميدان پونک به بيرون از ماشين پرتاب و از محل متواري شدم”.

  سرهنگ عباسعلي محمديان، رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: با شناسايي متهم از سوي شکات و اعترافات اوليه متهم در خصوص “سرقت به عنف” و “اقدام به آزار و اذيت”، قرار بازداشت موقت از سوي بازپرس محترم صادر متهم جهت انجام تحقيقات تکميلي و شناسايي ديگر جرايم ارتکابي و شکات در دستور کار قرار گرفته است.

  شناسايي شکات همچنان در حال انجام بوده و تا به اين لحظه از تحقيقات، خانم جوان ديگري در ساعت 10 و 30 دقيقه روز سه شنبه 17 اردبيهشت ماه با حضور در اداره پنجم متهم را مورد شناسايي قرار داد؛ لذا با توجه به احتمال افزايش جرايم ارتکابي، از کليه شکات پرونده دعوت مي شود تا جهت طرح و پيگيري شکايات خود به اداره پنجم پليس اگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت اسلامي مراجعه نمايند”.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.