• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مچ بند سیاه احمدی نژاد نشانه چیست؟ + تصاویر
  کد خبر : 1815370

  مچ بند سیاه احمدی نژاد نشانه چیست؟ + تصاویر

  در حقیقت اقدامات و رفتارهای چند ماهه اخیر احمدی نژاد که باعث برهم زدن تعادل روانی فضای سیاسی کشور شده اینک دامن خود او را هم گرفته و جدای از هزینه هایی که سخنان او به اعصاب ملت تحمیل کرده اکنون خودش هم به پرداخت بخشی از این هزینه ها محکوم شده است.

  مچ بند سیاه احمدی نژاد نشانه چیست؟ + تصاویرReviewed by Farnaz on May 6Rating:

  سفر هیئت دولت به تبریز با چند تفاوت در پوشش رئیس جمهور همراه بود و احمدی نژاد بجای کاپشن سفید و معروف خود اینبار کاپشنی با رنگ قهوه ای به تن داشت و همینطور از یک مچ بند سیاه که تنها در زمان استقبال مردم از وی در خیابان در دست راست او قابل مشاهده بود نیز استفاده کرد.
  به گزارش پایگاه خبری صراط، آنچه در مورد این مچ بند باید دانست علت استفاده از آن بدلیل وجود ناراحتی در ناحیه مچ دست بخاطر فشار بر روی اعصاب است که منجر به احساس درد ناشی از تکان دادن آن می گردد تا با کمک از این وسیله به ثابت نگه داشتن مچ کمک شود و اعصاب این قسمت برای مدتی از تنش های حرکتی دور بماند.

  55748_406اگر به هر فروشنده کالای پزشکی یا داروخانه مراجعه نماییم و با گفتن اینکه مدتی است دستمان دچار درد های بی علت و ناخوشایند شده بطوریکه کوچکترین حرکت موجب آزارمان می گردد از وی چاره جویی کنیم، در پاسخ به احتمال زیاد چند علت از جمله ورود فشارهای عصبی زیاد طی چند مدت اخیر را علت بروز آن دانسته و نهایتا استفاده از این مچ بند را پیشنهاد می کنند.

  با این همه می توان دلیل استفاده رئیس جمهور از این وسیله را این گونه تعبیر کرد که بدلیل وجود فشارهای عصبی ،وی ناگزیر به استفاده از این مچ بند شده و از آنجایی که او نه وزنه بردار است و نه پاورلیفتینگ کار و بخاطر حفاظت امنیتی شدیدی هم که از ایشان می شود گمان ورود ضربه به هر نقطه از سراپایش کاملا منتفی است پس به احتمال زیاد بروز درد های عصبی ناشی از فشارهایی روانی طی چند مدت اخیر را می توان علت ایجاد چنین شرایطی در او برشمرد.
  در حقیقت اقدامات و رفتارهای چند ماهه اخیر احمدی نژاد که باعث برهم زدن تعادل روانی فضای سیاسی کشور شده اینک دامن خود او را هم گرفته و جدای از هزینه هایی که سخنان او به اعصاب ملت تحمیل کرده اکنون خودش هم به پرداخت بخشی از این هزینه ها محکوم شده است.

  55747_616
  به دست کردن این مچ بندها از جانب او بیش از آنکه اقدامی تبلیغاتی و با هدف مد کردن «مچ بند احمدی نژادی» در میان هوادارانش باشد نشانه وجود تنش های عصبی طاقت فرسایی است که در چند مدت گذشته او مشغول دسته پنجه نرم کردن با آنهاست و اکنون ایجاد چنین وضعیتی که در هشت سال گذشته از بروز آن در وی خبری نبوده می تواند نشانگر این واقعیت باشد که با نزدیکی به ایام انتخابات و رویارویی با چالش های بزرگ جهت استمرار قدرت در نزدیکان سبب شده تا احمدی نژاد دیگر آن اعصاب پولادین سال های قبل را از دست داده باشد و رویه سیاسی اعصاب خرد کن او عاقبت به سراغ خود او نیز آمده باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.