• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » معاون دارو سازمان غذا و دارو استعفا کرد
  کد خبر : 1815317

  معاون دارو سازمان غذا و دارو استعفا کرد

  معاون دارو سازمان غذا و دارو استعفا کرد Reviewed by Farnaz on May 6Rating: معاون دارو سازمان غذا و دارو به دليل شرايط سخت كاري از اين سمت استعفا كرد. دكتر شانه ساز معاون سازمان غذا ودارو در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه در این مدت شرایط دارویی خیلی ویژه است…

  معاون دارو سازمان غذا و دارو استعفا کرد Reviewed by Farnaz on May 6Rating:

  معاون دارو سازمان غذا و دارو به دليل شرايط سخت كاري از اين سمت استعفا كرد.

  دكتر شانه ساز معاون سازمان غذا ودارو در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه در این مدت شرایط دارویی خیلی ویژه است و از لحاظ دادن ارز به شرکت های تولیدکننده و واردکننده مشکل وجود دارد و با این نوع اختصاص ارز  نمی توانیم قیمت دارو را افزایش دهیم لذا  شرایط کار کردن در این بخش خیلی سخت  شده بوده و انرژی فراوانی را نیاز دارد، که این انرژی هم اکنون در بنده وجود ندارد و خسته شده ام و واقعا نمی توانم دیگر ادامه دهم . امیدوارم فرد دیگری بتواند با انرژی بیشتر مسائل و مشکلات دارویی را پیگیری و به سرانجام برساند.
   
  دکتر شانه ساز با اشاره به اینکه تاکنون از اول سال 209 میلیون دلار ارز به بخش دارو اختصاص پیدا کرده افزود:  تاکنون با توجه به بحث های اداری و گرفتن کد هنوز این مقدار به دست شرکت های تولیدکننده و واردکننده دارو نرسیده است . همچنین حدود 70 میلیون دلار دارو در گمرک وجود دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.