• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » نامه‎ای برای نیامدن به «هاشمی»
  کد خبر : 1815294

  نامه‎ای برای نیامدن به «هاشمی»

  امضا‌کنندگان این نامه که بیشترشان از جبهه پایداری هستند از جمله افضلی فرد نماینده اردبیل، شهروز افخمی نماینده ملکان، کوچک‌زاده، روح الله حسینیان و کریمی قدوسی، خواستار ‌حضور نیافتن هاشمی در انتخابات ریاست‌جمهوری هستند. همچنین گفته می‌شود تا کنون نزدیک به سی نماینده پای این نامه را امضا کرده‌اند.

  نامه‎ای برای نیامدن به «هاشمی» Reviewed by Farnaz on May 6Rating:

  مگر می‌شود، کسی نامه‌ای را نخوانده امضا کند، چرا که این گونه رفتار، شبه عوام‌فریبی را در میان مردم دامن می‌زند. اگر نمایندگان مخالف و یا موافق فعلی هستند که در حال انجام است، باید صریح بگویند و بگذارند مردم خود قضاوت کنند.

  هاشمی

  یک منبع آگاه از امضای یک نامه سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی از سوی نماینگان مجلس شورای اسلامی خبر داد. به گفته این فرد، دیروز روح‌الله حسینیان و کریمی قدوسی که متولیان این نامه هستند، در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در حال جمع‌آوری امضا‌ از نمایندگان مردم بودند.

   

  «تابناک» در این باره نوشت: محتوای این نامه که گفته می‌شود، خطاب به آقای هاشمی رفسنجانی است، با اشاره به رویدادهای سال ۸۸ و موضوعات مربوط به فتنه با‌ لحنی نصیحت گونه همراه با تهدید است تا از ورود آقای هاشمی به انتخابات جلوگیری کند. امضا‌کنندگان این نامه که بیشترشان از جبهه پایداری هستند از جمله افضلی فرد نماینده اردبیل، شهروز افخمی نماینده ملکان، کوچک‌زاده، روح الله حسینیان و کریمی قدوسی، خواستار ‌حضور نیافتن هاشمی در انتخابات ریاست‌جمهوری هستند. همچنین گفته می‌شود تا کنون نزدیک به سی نماینده پای این نامه را امضا کرده‌اند.

  بنابراین گزارش گویی برخی نمایندگان و برخی از کاندیداهای احتمالی مردم را به بازی گرفته اند. از یک سو برخی از کسانی که احتمال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری دارند، آنقدر امروز و فردا می کنند که فرصتی برای نقد رفتار، گفتار و برنامه‎های احتمالی آنان به وجود نمی آید و به یک باره در شب انتخابات سوار بر موج احساسات و هیجانات، خود را در معرض انتخاب مردم قرار می دهند. کاندیداهایی که برای اداره کشور طرح و برنامه دارد، لزومی ندارد که با افکار عمومی بازی کنند و کاندیاتوری خود را به شب انتخابات موکول کنند.

  از سویی دیگر برخی دیگر همچون تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گویی خود را عقل کل می دانند و سلاح و صواب کار دیگران را هم تشخیص می دهند و با نصیحت و تهدید می خواهند افرادی که قصد کاندیداتوری دارند را از کاندیداتوری منع کنند. این هم روش پسندیده ای نیست. نه بازی با افکار عمومی و امروز و فردا کردن برای کاندیداتوری روش پسندیده ای است و نه توصیه یا تهدید کردن کسی برای عدم کاندیداتوری.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.