• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دولت رسما تریبون صدا و سیما را به نفع لیدر انحرافی می خواهد
  کد خبر : 1815184

  رحماندوست در گفت‌وگو با فارس:

  دولت رسما تریبون صدا و سیما را به نفع لیدر انحرافی می خواهد

  نماینده مرم تهران گفت: وظیفه صدا و سیما صرفا پوشش خبری سفرهای استانی و مصوبات و خدمات دولت است نه تبلیغات استانی دولت برای یک کاندیدای خاص.

  دولت رسما تریبون صدا و سیما را به نفع لیدر انحرافی می خواهدReviewed by Farnaz on May 6Rating:

  13910416000064_PhotoAمجتبی رحماندوست عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به هجمه سنگین حلقه انحرافی بر صدا و سیما اظهار داشت: هیچ فرد و گروهی نمی‌تواند پوشش خبری مناسب صدا و سیما در زمینه اطلاع‌رسانی عملکرد خدمات اجرایی دولت در طول 8 سال را انکار کند و چنانچه خبررسانی این سازمان نبود همگان از اصل این عملکردها بی‌خبر می‌ماندیم.

  وی افزود: در شرایط کنونی پرچم‌ دادن به دست لیدر حلقه انحرافی، سر دادن شعارهای بهاری، توجیه دیدگاه‌های مشایی، دم زدن از فرهنگ انسانی ـ ملی و حضور در سفرهای استانی و شهرستانی غلط و در شأن دولت و رئیس هیئت دولت نیست.

  نماینده تهران با بیان اینکه دولت در ماه‌های اخیر به گونه‌ای از پشت پرده لیدر حلقه انحرافی خارج و تغییر تاکتیک داده است، خاطرنشان کرد: ولت رسما تریبون صدا و سیما را به نفع لیدر انحرافی می خواهد.

  رحماندوست تصریح کرد: در حالی که امروز در فضای تبلیغاتی رایج کشور قرار داریم، شاهد اخبار سفرهای تبلیغی سایر کاندیداها نیستیم و نمی‌دانیم که کدام کاندیدا برای چه کسانی سخنرانی و به کدام استان سفر کرده و تنها اطلاع‌رسانی‌ها در حد برنامه‌های خبری کوتاه و مختصر، آن هم به منظور گرم کردن تنور انتخابات صورت می‌گیرد.

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: وظیفه صدا و سیما صرفا پوشش خبری سفرهای استانی و مصوبات و خدمات دولت است نه تبلیغات استانی دولت برای یک کاندیدای خاص.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.