• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مهدی طائب: اعتقاد احمدی نژاد بر بهشتی بودن مشایی است!
  کد خبر : 1815062

  مهدی طائب: اعتقاد احمدی نژاد بر بهشتی بودن مشایی است!

  حجت الاسلام مهدی طائب عصر یکشنبه در همایش بصیرتی در نوشهر گفت: من به احمدی نژاد گفتم شما می توانید به جریان اصولگرایی کمک کنید آقای مشایی در این خط دهی ها آبروی شما را می برد! اما احمدی نژاد اعتقاد دارد که مشایی همانند بهشتی مظلوم است.احمدی نژاد تنها به حرف آقای مشایی گوش می دهد که علیرغم توصیه خیرخواهانه رهبری و دلسوزان نظام ، تأثیری بر ایشان نداشته و موجب ضربه به شخص ایشان می شود نه اینکه بتواند به نظام آسیب وارد کند.

  مهدی طائب: اعتقاد احمدی نژاد بر بهشتی بودن مشایی است! Reviewed by Farnaz on May 5Rating:

  عضو شوراي مركزي قرارگاه عمار گفت: برخلاف اکثر تحلیل ها و پیش بینی ها معتقدم آقای مشایی وارد عرصه کاندیداتوری نمی شود و هدفش از حضور در سفرها و برنامه های رئیس جمهور تنها تخریب وی است!

  به گزارش مهر، حجت الاسلام مهدی طائب عصر یکشنبه در همایش بصیرتی در نوشهر گفت: من به احمدی نژاد گفتم شما می توانید به جریان اصولگرایی کمک کنید آقای مشایی در این خط دهی ها آبروی شما را می برد! اما احمدی نژاد اعتقاد دارد که مشایی همانند بهشتی مظلوم است.

  وی افزود: احمدی نژاد تنها به حرف آقای مشایی گوش می دهد که علیرغم توصیه خیرخواهانه رهبری و دلسوزان نظام ، تأثیری بر ایشان نداشته و موجب ضربه به شخص ایشان می شود نه اینکه بتواند به نظام آسیب وارد کند.

  وی در خصوص کاندیداتوری خاتمی و هاشمی گفت: خاتمی، هاشمی و مشایی کاندیدای انتخابات نخواهند شد و به دنبال اثر گذاری در انتخابات هستند.

  وی ارتباط مشکلات اقتصادی فعلی و گرانی ها را با عملکرد دولت تنها درصد کمی دانست و گفت: عملکرد دولت و نفوذ جریان انحرافی تنها درصد کمی از دلایل مشکلات فعلی را شامل می شود و علت اصلی دگرگونی نظم اقتصاد دنیا و تأثیر دوران گذر اقتصاد ایران از این بحران و جداشدن از اقتصاد برپایه نفت و عبور از دوران مصرف کنندگی به تولید کنندگی و این دوران گذار ، نیازمند خلق حماسه ای  اقتصادی است.

  وی نقطه عطف حماسه سیاسی را در انتخابات ریاست جمهوری و 24 خرداد قلمداد کرد و افزود: ‌ملاک انتخاب ما باید همان توصیه رهبری باشد که با حضور حماسی و حداکثری رئیس جمهوری با نقاط قوت رئیس جمهور فعلی و نداشتن نقاط ضعف آن انتخاب شود.

  عضو شوراي مركزي قرارگاه عمار با اشاره به نام گذاری امسال به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی رهبر انقلاب گفت:‌بی تردید نام گذاری سال ها از سوی مقام معظم رهبری ذوقی نیست که به سال جدید یک تابلوی زیبا بیاویزند بلکه مطابق با برنامه ای کلی است که در سال جدید به عنوان حماسه رسیدیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.