• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » هواداران رئال : هاینکس را بیاورید
  کد خبر : 1814887

  پوپ هاینکس بعد از 11 سال بر می گردد ؟

  هواداران رئال : هاینکس را بیاورید

  در نظرسنجی روزنامه as هاینکس با 63 درصد مقام اول را بدست اورد وبعد از وی کلوپ، انچلوتی و ویلاش بواس حائز مقامهای بعدی شدند

  هواداران رئال : هاینکس را بیاوریدReviewed by Farnaz on May 4Rating:

  با اینکه کارلو آنچلونی ایتالیایی نزدیکترین فرد برای جانشینی مورینیو پرتغالی از سوی فلورنتینو پرز عنوان شده است اما هواداران مادریدی نظر دیگری دارند.آنها خواهان پوپ هاینکس سرمربی فعلی مونیخیها هستند.

  هاینکس به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ؛ شبکه تله مادرید اسپانیا وروزنامه as اسپانیا یک نظر سنجی درباره مناسبترین فرد برای جانشینی احتمالی مورینیو معرفی کرده اند.که در هر دو نظر سنجی هاینکس با اختلاف زیادی نسبت به سایرین مقام اول را بدست اورده است.

  در نظرسنجی روزنامه as هاینکس با 63 درصد مقام اول را بدست اورد وبعد از وی کلوپ، انچلوتی و ویلاش بواس حائز مقامهای بعدی شدند و در نظر سنجی شبکه تله مادرید اسپانیا نیز پیرمرد صورت سرخ آلمانی با 71 درصد ارا مقام اول و گاس هیدینگ ، کلوپ و انچلوتی،میشل لادروپ و ویلاش بواس مقامهای دوم تا ششم را بدست آوردند.

  اما نظر هوگو سانچز در مصاحبه با شبکه رئال مادرید تی وی از همه جالبتر بود .گلزن افسانهای و ومکزیکی سابق رئال در این باره می گوید :”هاینکس یکبار به انتظار 32 ساله ما برای قهرمانی اروپا پایان داد واکنون نیز باید بار دیگر به انتظار 11 ساله جدید ما نیز پایانی خوش ببخشد .او به راستی مربی بزرگی می باشد.”

  رئال مادرید

  منبع: گل دات کام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.