• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » محسن رضایی: در مناظره ۸۸، شرف و حیثیت ملی ما را با نشان دادن عکس یک خانم زیر سوال بردند
  کد خبر : 1814742

  محسن رضایی: در مناظره ۸۸، شرف و حیثیت ملی ما را با نشان دادن عکس یک خانم زیر سوال بردند

  گذشتگان نتوانسته اند در مقابل عصر جدید قابلیت های خود را نشان دهند تا چند ماه پیش مسئله برنج مطرح بود، دیروز پراید پرادو شده بود و امروز با مسئله روغن مواجه هستیم. مسئولان بگویند کالای بعدی چیست که مي‌خواهد گران بشود؟

  محسن رضایی: در مناظره ۸۸، شرف و حیثیت ملی ما را با نشان دادن عکس یک خانم زیر سوال بردند Reviewed by Farnaz on May 4Rating:

  محسن رضایی گفت: تحریم تنها مشکل اقتصاد کشور نیست و با ورود بی‌رویه کالاهای چینی بنگاه‌های تولیدی کشور در آستانه ورشکستگی قرار گرفته‌اند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از انتخاب، رضایی در جمع مردم بیجار ضمن اشاره به فشارهای دشمنان بر کشور اظهار داشت: پدر و مادری که می‌بیند جوانانشان بیکارند، چه وضعیتی دارند؟ در بعد طلاق خانواده‌ها تحت فشارند. در رابطه با اعتیاد جوانان، برخی از خانواده‌های ما اذیت می‌شوند و می‌توان گفت امروز خانواده تحت سخت‌ترین فشارها قرار دارد. ضمن آنکه قدرت پول ملی نیز کاهش پیدا کرده است. فقر و بیکاری کمتر از حمله آمریکا نیست، کمتر از اشغال خرمشهر نیست، اگر آزادی خرمشهر یک کار مقدس بود، بیرون کردن فقر و بیکاری نیز یک جهاد خیلی بزرگ است و باید به آن توجه و احساس مسئولیت داشت، حرف من این است که بیاییم برای ملت فداکاری کنیم. دیروز ملت فداکاری کرد و الان نوبت سیاسیون و حاکمیت است.

  نامزد انتخابات رياست جمهوري ادامه داد: من چند هفته پیش خدمت آیت‌الله نوری همدانی بودم. ایشان می‌گفتند سال پیش در عراق هزار تومان ما را می‌گرفتند و می‌بوسیدند، اما امسال آن را پرت می‌کردند. ما با دو مشکل عقب ماندگی در تولید ثروت و فرهنگ مواجه هستیم. گذشتگان نتوانسته اند در مقابل عصر جدید قابلیت های خود را نشان دهند تا چند ماه پیش مسئله برنج مطرح بود، دیروز پراید پرادو شده بود و امروز با مسئله روغن مواجه هستیم. مسئولان بگویند کالای بعدی چیست که مي‌خواهد گران بشود؟

  وی افزود: اینکه دشمنان کشورمان نتوانسته‌اند از راه محاصره نظامی کاری کنند از طریق تحریم وارد عمل شدند و ما با موج جدیدی از مشکلات اقتصادی مواجه هستیم، نفت ما به میزان کافی فروش نمی‌رود و تنها ۵۰ درصد نفت تولیدی فروخته می‌شود و این بدین معنی است که درآمد دولت هم نصف شده است. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: شرایط تحریم تنها مشکل کنونی کشورمان نیست و موج ورود کالاهای چینی به کشور اکثر کارخانجات و بنگاه‌های تولیدی ایران را با ورشکستگی مواجه کرده و بازار را از دست تولید کنندگان داخلی گرفته است. پوسیدگی اقتصاد ایران اجازه رقابت در بازارهای بین‌المللی را از بخش اقتصادی ما گرفته و نبود مدیریتی آگاه به اقتصاد برای گذر از شرایط بحران کشور از دیگر مشکلات ماست.

  وی به وجود دو سفره حکومتی و مردمی اشاره کرد و بیان داشت: سفره حکومتی ایران نفت و سفره مردمی کشاورزی و دامداری است که باید این دو یکی شوند چون مردم و حکومت مانند اعضای یک خانواده هستند.

  رضایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خدمات صورت گرفته توسط دولت‌های پیشین عنوان کرد: با توجه به شرایط خاص کشور نباید فضای انتخابات را غبار‌آلود کرد تا مردم بتوانند با آگاهی کامل فرد اصلح را انتخاب کنند.

  وي افزود: امروز ما از ناحیه تشخیص های نادرست در تصمیم گیری اداره کشور آسیب بیشتری از آمریکایی ها خوردیم. آن زمان که مشخص شد قرار است تحریم شویم گفتند تحریم ها کاغذ پاره است. دولت باید به یک تعمیرگاه رفته و نوسازی شده آن بیرون بیاید. قرار بود سیاست را اخلاقی کنیم و نه اخلاق را سیاسی. وقتی بالاترین مسئول قوه مجریه در مناظره های سال ۸۸، شرف و حیثیت ملی ما را با نشان دادن عکس یک خانم (منظور وي ماجراي معروف بگم بگم احمدي نژاد در جريان مناظره با مهندس ميرحسين موسوي و نشان دادن عكس خانم زهرا رهنورد همسر ايشان مي‌باشد) زیر سئوال مي‌برد چطور مي‌خواهید حیثیت و ناموس ما در جامعه حفظ شود؟ وقتی در مجلس مسئولان سیلی به هم مي‌زنند چطور مي‌خواهید به فرهنگ در جامعه رسیدگی کنیم؟ فرهنگ و اخلاق باید از دولتمردان شروع شود.

  از کاندیداها خواهش مي‌کنم انتخابات را گل آلود نکنند و بگذارند انتخابات شفاف بماند و ملت ایران ماهی خود را بگیرند. سراب تبلیغاتی درست نکنیم چرا که امروز وقت خرج کردن ۷۰۰ میلیارد دلار نیست. باید با نصف این مبلغ کشور را اداره کرد و با نصف دیگر راه را برای آیندگان باز کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.