• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آقای احمدی نژاد! بحث 300 نفر پیشکش! / کسی که خرابکاری اش را به پای دیگران می نویسد سرنگون می شود
  کد خبر : 1814713

  آقای احمدی نژاد! بحث 300 نفر پیشکش! / کسی که خرابکاری اش را به پای دیگران می نویسد سرنگون می شود

  برنامه زنده تلویزیونی «دیروز ، امروز ، فردا» به فرصتی برای انتقاد از وعده های محمود احمدی نژاد در مورد مبارزه با فساد تبدیل شد. عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خطاب به احمدی نژاد گفت: آقای رئیس جمهور بحث 300 نفر پیشکش! اجازه بدهند کسانی که متهم به فساد اقتصادی هستند و از نزدیکان ایشان هستند بررسی شود.

  آقای احمدی نژاد! بحث 300 نفر پیشکش! / کسی که خرابکاری اش را به پای دیگران می نویسد سرنگون می شود Reviewed by Farnaz on May 3Rating:

  عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خطاب به احمدی نژاد گفت: آقای رئیس جمهور بحث 300 نفر پیشکش! اجازه بدهند کسانی که متهم به فساد اقتصادی هستند و از نزدیکان ایشان هستند بررسی شود.

  به گزارش انتخاب ؛ محمد دهقان عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی پنجشنبه شب در برنامه تلویزیونی دیروز، امروز، فردا گفت: کسی که خرابکاری اش را با به پای دیگران می نویسد سرنگون می شود.

  گزیده ای از سخنان این عضو هیات ریییسه مجلس در تلویزیون در پی می آید:

  برخی ها وقتی خرابکاری می کنند شروع به بلوا درست کردن می کنند تا آن خرابکاری را به گردن دیگران بیاندازند.

  * باید خراب کاری اش را صادقانه با مردم مطرح کند. ما معتقد به خدا و قیامت هستیم کسی که خرابکاری هایش را به پای دیگران می نویسد خدا جایی به پس گردن آنها می زند و خدا آنها را سرنگون می کند.

  * در این چند سال شعار زیاد داده شد ولی در 8 سال یک لایحه برای مبارزه با مفاسد اقتصادی از طرف دولت به مجلس نیامد و هرکاری در این باره انجام شد بر اساس طرح های نمایندگان مجلس بود.

  * آقای رئیس جمهور که می گویند لیست مفسدان را در جیبشان دارند، لیستی ندارد چون اگر داشت ارائه می کرد. آقای رئیس جمهور برای رسیدگی به مفاسد اقتصادی خط قرمز تعیین نکند. هرکس منتسب به هر شخصیتی هست مصونیتی ندارد و هیچکس مصونتی ندارد.

  * شتباهی که آقای رئیس جمهور کرد این بود که کابینه من خط قرمز است. چرا گفت کابینه من خط قرمز است. چرا این را گفتند؟ مگر کابینه رئیس جمهور معصوم بود؟!

  * آقای رئیس جمهور بحث 300 نفر پیشکش! اجازه بدهند کسانی که متهم به فساد اقتصادی هستند و از نزدیکان ایشان هستند بررسی شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.