• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بازداشت اعضای شورای یک شهر
  کد خبر : 1814658

  بازداشت اعضای شورای یک شهر

  بازداشت اعضای شورای یک شهر Reviewed by Farnaz on May 3Rating: اعضای شورای شهر صفاشهر در استان فارس به علت دخالت و تحریک مردم و حمله 700 نفر از مردم منطقه به معدن دهبید بازداشت و روانه زندان شدند. سایت های مختلف خبری با اعلام این خبر نوشتند: «در حادثه حمله به معدن سنگ دهبید…

  بازداشت اعضای شورای یک شهر Reviewed by Farnaz on May 3Rating:

  اعضای شورای شهر صفاشهر در استان فارس به علت دخالت و تحریک مردم و حمله 700 نفر از مردم منطقه به معدن دهبید بازداشت و روانه زندان شدند.

  سایت های مختلف خبری با اعلام این خبر نوشتند: «در حادثه حمله به معدن سنگ دهبید بیش از ده‌ها میلیارد تومان به تجهیزات و تاسیسات متعلق به بخش خصوصی خسارت وارد شد.

  در این حمله صدها نفر بدون توجه به اخطارها و هشدارهای ماموران نیروی انتظامی و نظارتی وارد محوطه کارگاهی این معدن شدند و بعد از تخریب اماکن و ساختمان‌های محوطه اقدام به تخریب معدن و تجهیزات و ماشین‌آلات سنگین و با ارزش مستقر در آن کردند و بسیاری از آن را به آتش کشیدند و مدیران و کارگران مستقر در معدن را مورد ضرب و شتم قرار دادند که با کمک نیروی انتظامی چند نفر از مرگ حتمی نجات یافتند.

  در بررسی نهادهای نظارتی و انتظامی، نقش اعضای شورای شهر صفاشهر در تحریک مردم با انتشار بیانیه و اطلاعیه دعوت به تجمع و اعتراض، احراز شد و به دستور مراجع قضایی اعضای شورای شهر بازداشت شده و برای بازجویی و رسیدگی و بررسی بیشتر در زندان به سر می‌برند.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • حسین

   درود بر اعضای شهری که سیب زمینی بی خاصیت نیستند و در مقابل بی عدالتی سکوت نمی کنند.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.