• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » احياي نام و جام تختي از شعار تا عمل!
  کد خبر : 1814411

  کشتی ایران هر روز کم ارزش تر می شود

  احياي نام و جام تختي از شعار تا عمل!

  پس از حذف جام تختي از فهرست مسابقات برتر فيلا وعده هايي از احياي ارزش اين جام داده مي شود

  احياي نام و جام تختي از شعار تا عمل!Reviewed by Farnaz on May 2Rating:

  بعد از جایگزینی جام گمنام ساساری ایتالیا در اواخر اسفندماه سال گذشته به جای جام جهان پهلوان تختی در تقویم فیلا که با جابجایی تاریخ همیشگی تنها تورنمنت معتبر کشتی ایران همراه بوده است ، مسئولان فدراسیون کشتی از بازگرداندن اعتبار و شکوه دوباره به این جام در بهار امسال خبر دادند.

  در این میان حتی برخی از دست اندرکاران کشتی ایران از جمله حسن رنگرز قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان با دادن شعار اینکه با برگزاری این رقابت ها در بهار امسال قصد بازگرداندن شکوه مجدد به جام تختی را دارند وعده دوره جدید آن را با حضور تیم های قدرتمند جهان داده بود.

  کشتی اما امروز که پای عمل کردن به شعارهای داده شده پیش آمده، به جای تیم های قدرتمند جهان مثل روسیه ، بلغارستان ، کوبا و آمریکا ، مسئولان کشتی با آب و تاب فراوان خبر حضور تیم ناشناخته پورتوریکو از آمریکای مرکزی را می دهند و به نظر می رسد خبری از کشورهای صاحب کشتی در این دوره از مسابقات جام تختی نیست و باید باز هم دلخوش به مبارزات داخلی کشتی گیران خودی باشیم.

  این اتفاق تنها بدلیل نبود فردی آشنا در کمیته روابط بین الملل فدراسیون مثل مرحوم امیر حمیدی و مهدی خالدی است که جای خالی این بزرگان امروز کاملا در تشکیلات کشتی ایران حس می شود.

  انتخاب سالن هفتم تیر برای برگزاری این مسابقات خود بیانگر این واقعیت است که مسئولان کشتی چندان امیدوار به آمدن تیم ها و کشتی گیران خوب خارجی به مسابقاتی نیستند که چند سالی است بدلیل بی مبلاتی از رده تورنمنت درجه اول جهان خارج شده و دیگر مشتاقان چندانی پیرامون خود مشاهده نمی کند .

  کشتی

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.