• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » موسیقی » تقدیر از آریا عظیمی‌نژاد در علی آباد کتول!
  کد خبر : 1814347

  به پاس تلاش‌ها و زحمات و پرداختن به موسیقی نواحی

  تقدیر از آریا عظیمی‌نژاد در علی آباد کتول!

  تقدیر از آریا عظیمی‌نژاد در علی آباد کتول!Reviewed by Farnaz on May 1Rating: امروز در حالی از آریا عظیمی‌نژاد در علی آباد کتول تقدیر و قدردانی می‌شود که استاندار، شهردار و مسولان موسیقی این منطقه نیز در مراسم یادشده حضور خواهند داشت. آریا عظیمی‌نژاد دلیل این تقدیر و قدردانی را پرداختن به موسیقی ناحیه علی…

  تقدیر از آریا عظیمی‌نژاد در علی آباد کتول!Reviewed by Farnaz on May 1Rating:

  امروز در حالی از آریا عظیمی‌نژاد در علی آباد کتول تقدیر و قدردانی می‌شود که استاندار، شهردار و مسولان موسیقی این منطقه نیز در مراسم یادشده حضور خواهند داشت.

  آریا عظیمی‌نژاد دلیل این تقدیر و قدردانی را پرداختن به موسیقی ناحیه علی آباد کتول در مجموعه سریالهای پایتخت اعلام کرد ودر این باره اظهار داشت: در ساخت موسیقی این سریال، از نواهای محلی علی آباد کتول استفاده کرده‌ایم چرا که موقعیت جغرافیایی این شهر که در مجاورت و همسایگی با ترکمن‌ها و استان مازندران و نیز نزدیک بودن به موسیقی استان خراسان، این موسیقی بسیار جای کار کردن داشت.

  وی با اشاره به اینکه ترکیب موسیقی علی آباد کتول با موسیقی مازندران و ترکمن و همچنین دو تارنوازی خراسان تنوع زیادی را در کار ایجاد کرده است، تاکید کرد: دومین عنصر برای انتخاب علی آباد کتول به سبب یکسری اتفاقاتی بود که در ۲۵ سال گذشته برایم در این شهر اتفاق افتاده بود که مرا همچنان به این خطه دل بسته کرده است به طوری که هنوز مادر من در این شهر زندگی می‌کند.

  به گفته وی مسیر حرکت موسیقی سریال «پایتخت ۲» تلفیقی در سازهای جنوب و موسیقی سنتی محلی علی آباد کتول است.

  او امروز برای شرکت در این مراسم عازم این شهر شده است تا پاسخگوی محبت مردم هنر دوست این شهر باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.