• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » احمدزاده‌کرمانی: جریان انحرافی ‌آماده ضربه زدن به نظام است
  کد خبر : 1814110

  احمدزاده‌کرمانی: جریان انحرافی ‌آماده ضربه زدن به نظام است

  کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری ‌گفت: دو خطر بزرگی ‌انقلاب را تهدید می‌کند‌ یکی جریان غرب‌شیفته و فتنه‌گران‌ و دیگری جریان انحرافی است که آماده ضربه زدن به نظام هستند.

  احمدزاده‌کرمانی: جریان انحرافی ‌آماده ضربه زدن به نظام است Reviewed by Farnaz on Apr 29Rating:

  کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری ‌گفت: دو خطر بزرگی ‌انقلاب را تهدید می‌کند‌ یکی جریان غرب‌شیفته و فتنه‌گران‌ و دیگری جریان انحرافی است که آماده ضربه زدن به نظام هستند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، روح‌الله احمد‌زاده کرمانی در مسجد امام موسی‌بن جعفر(ع) آبادان در جمع مردم این شهرستان اظهار کرد: از خداوند می‌خواهم که در این مکان مقدس و در این وادی اخلاص آنچه را که به وسیله ما رقم می‌خورد در راه او باشد.

  وی افزود: کسانی که می‌توانند پیشنهاد بهتری برای اداره کردن مملکت ارائه دهند این اجازه را دارند که در عرصه انتخابات شرکت کنند زیرا که قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی این اجازه را به همه داده است.

  معاون سابق رئیس جمهور تصریح کرد: رهبری جمهوری اسلامی ایران، امسال را سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری کردند و این حماسه باید به دست مردم اتفاق بیفتد.

  احمد‌زاده اضافه کرد: این امر به دستان توانای ملت ایران رقم خواهد خورد، در انتخابات پیش‌روی، ملت بزرگ ایران هستند که بزرگ‌ترین حماسه ممکن را خواهند آفرید.

  وی با بیان اینکه عده‌ای پس از رد صلاحیت مسائلی را عنوان می‌کنند که در شأن نظام نیست، عنوان کرد: اگر صلاحیت کسی تایید نشود آن شخص نباید متاثر شود چرا که شورای نگهبان در حق کسی اجحاف نمی‌کند و چه خوب است که اذهان را منحرف نکنیم.

  نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: فتنه 88 چه نتیجه‌ای را در بر داشت غیر از چهره‌ای نا‌پسند که از نظام به دنیا نشان داده شد! آقایانی که با ادعای حق طلبی فکر می‌کردند برنده‌اند امروز باید از آن‌ها پرسید برگ برنده آنها چیست؟

  وی با بیان اینکه اگر قرار بر تقلب بود، خود احمدی‌نژاد انتخاب نمی‌شد، خاطرنشان کرد: منافقان کور دل، سلطنت طلب‌ها، غرب شیفتگان، و خود فروخته‌ها برای این آقایان کف می‌زدند ولی آنها نفهمیدند که راه را اشتباه رفته‌اند.

  احمد‌زاده اضافه کرد: مگر امام نفرمودند که هر‌ گاه امریکا از شما حمایت کرد بدانید که یک اشتباه استراتژیک داشته‌اید و راه شما به بیراهه می‌رود؟!

  استاندار سابق فارس افزود: شما نخواستید که حقیقت را بپذیرید چون که هر دلیل و برهانی برای شما معنی نداشت و باز شماری آرا نیز برای شما قابل قبول نبود و در آخر هم دود این فتنه انگیزی به چشم ملت رفت.

  احمدزاده کرمانی ادامه داد: چهره‌ای که در فتنه 88 از کشور ما به دنیا نشان داده شد حتی باعث فرار سرمایه‌ها و جلوگیری از ورود سرمایه‌ها به داخل کشور شد.

  وی تاکید کرد: هنوز هم فتنه انگیزان در کمین هستند و البته که فتنه‌های آنان عقیم خواهد ماند و در حسرت کوچک‌ترین دست درازی به این انقلاب، عمر به پایان خواهند برد.

  معاون اسبق رئیس جمهور اضافه کرد: یکی از کارهای خوب دولت نهم و دهم بازدید حضوری با مردم شهر‌ها و استان‌ها گوناگون بود که این موضوع فاصله بین مسئولان و مردم را بسیار کم کرد.

  وی در سخنانی مخالفت دنیا با ایران را بر به رسمیت نشناختن رژیم مجهول صهیونیستی توسط کشورمان دانست و عنوان کرد: تمام صحبت غربی‌ها بهانه است و آن‌ها فقط می‌خواهند ما دست از حمایت مردم مظلوم فلسطین و لبنان بکشیم و این رژیم مجهول ملعون را به رسمیت بشناسیم.

  احمد‌زاده در خصوص شرایطی که در تحریم‌ها به کشورمان وارد شده ابراز داشت: از شرایط فعلی تحریمی که بر کشورمان اعمال شده بد‌تر از این وجود ندارد، با این حال می‌بینیم که تحریم‌ها تاثیر نداشته و مردم ما گرچه سخت‌تر ولی با اعتقاد راسخ بر سر خواسته‌های خود ایستاده‌اند.

  استاندار سابق فارس ادامه داد: تحریم‌ها اثر داشته اما در بحث صنایع بالادست اثرات کم و بیشی از خود نشان داده است، اما افزایش قیمت مواد غذایی را نباید گردن تحریم‌ها انداخت چرا که کشور ما غنی از انواع معادن و مواد غذایی است.

  نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در مورد گرانی مواد غذایی اساسی مورد نیاز مردم اظهار کرد: این به مدیریت شهری بر می‌گردد که یک مدیر تا چه حد می‌تواند بازار شهر خود را تحت کنترل در آورد تا هر مغازه‌داری فکر احتکار به ذهنش خطور نکند و نتواند قیمت‌ها را یک شبه و بنا به میل خود افزایش و یا احتکار کند.

  وی همچنین عنوان کرد: باید دانست که یک خوزستان می‌تواند یک کشور را اداره کند و امثال خوزستان چندین استان در کشور هستند که غنی از منابع طبیعی و زیر زمینی و معدنی هستند، پس در این رابطه کمبودی نداریم.

  احمدزاده کرمانی افزود: باید برای معیشت مردم برنامه‌ریزی کرد، چرا نرخ کالاهای اساسی تا به این حد باید گران شود در صورتی که کشوری غنی داریم.

  وی در خصوص مقصر شناختن ایران در جنگ‌های اتفاق افتاده گفت: در زمان دولت نهم و دهم جنگ‌هایی اتفاق افتاد که دنیا آنها را به ایران نسبت داده، من نمی‌دانم که جنگ امریکا با قذافی چه ربطی به ایران دارد که اذهان را به این سو سوق می‌دهند.

  معاون سابق رئیس جمهور ادامه داد: آن همه حیف و میل بیت‌المال پس چه بود، آقایانی که میلیاردها از پول بیت‌المال خرج می‌کنید برای تبلیغ در انتخابات، فردا این پول‌ها را باید از حلقوم ملت مستضعف بگیرید و خرج راند خوارانی کنید که شما را حمایت کردند، این پول‌ها حرام است!

  وی با اشاره به دو خطر بزرگی که انقلاب را تهدید می‌کند گفت: نظام امروز از دو ناحیه آسیب‌پذیر است، یکی جریان غرب شیفته و فتنه‌گران‌ و دیگری جریان انحرافی است که آماده ضربه زدن به نظام هستند.

  احمدزاده کرمانی در خصوص سود جویانی که از منصب خود سوء‌استفاده می‌کنند گفت: وقتی کسی را بر پست استاندار فلان منطقه منصوب می‌کنید و می‌بینید که وی با استفاده از پست خود دارد تجارت می‌کند باید دست او را قطع کنید تا دیگر بر حریم بیت‌المال تجاوز نکند.

  وی در خصوص مسئله آب آشامیدنی شهرهای مرزی از جمله آبادان و خرمشهر گفت: خجالت دارد که به بالا شهر تهران بهترین آب را می‌دهید تا استخر و سونا و جکوزی‌های خود را با بهترین آب تصفیه پر کنند آن‌وقت مردم سلحشور این شهر‌ها از داشتن آب شرب محروم باشند.

  نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: برای ما بسیار بد است که با برخورداری از این همه گاز و نفت فولاد و کشاورزی و معادن، آب شرب سالم را در لوله‌های آب منازل نداشته باشیم.

  استاندار سابق فارس در خصوص نظام بانکی کشور طی اظهار نظری ابراز داشت: این نظام بانکی را نیز قرار بود اصلاح کنید ولی نکردید، یک جوان برای دریافت تسهیلاتی ناچیز باید ماه‌ها دوندگی کند، پس کجاست بانکداری اسلامی، اگر این همه سود از این مردم گرفته نشود برکت بسیاری به کشور باز خواهد گشت.

  احمدزاده کرمانی در خصوص واریز یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار عنوان کرد: 45 هزار تومان به مردم یارانه داده می‌شود در حالی که پول یک کیلو گوشت هم نمی‌شود.

  احمد‌زاده ادامه داد: برای تقویت وضعیت اقتصادی مردم مستضعف این کار صورت گرفت اما تنها کسانی که از این قانون ضربه خوردند قشر فقیر بودند و این ضربه به حال قشر مرفه جامعه هیچ اثری نداشت.

  وی تاکید کرد: مهم نیست که چه کسی انتخاب و رئیس جمهوری اسلامی ایران شود، مهم حل شدن مسئله ملت است که باید به آن پرداخت.

  معاون اسبق رئیس جمهور در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد ملاحظات ایشان به اقتصاد کشور ابراز داشت: مقام معظم رهبری ملاحظات دقیقی در مسئله اقتصاد دارند ولی این در صورتی است که مسئولان به پیشنهادات ایشان گوش دهند تا در امور اقتصادی کشور راهگشا باشد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: وقتی رهبری می‌گویند اقتصاد مقاومتی، باید هزینه‌ها را مدیریت کرد و صرفه‌جویی را سرلوحه کار خود قرار داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.